Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexre melyik weboldal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexre melyik weboldalon lehet valóban partner találni?

Figyelt kérdés
Melyik nem csak átverős, lehúzós, hanem ahol valódi csajok VALÓBAN keresnek alkalmi partnert?
2015. júl. 8. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
olyan nincs
2015. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nahát az nekem is nagyonérdekeswóna :D 27/F
2015. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyiken sem. Egy nőnek élőben is elegendő udvarlója van, főleg ha csinos, akkor szó szerint körülveszik a pasik. Nincs szüksége arra, hogy neten keressen magának valakit, már csak abból adódóan sem, mert az ilyen oldalakon alacsony tekintélyű pacákok vannak.


Ha mégis talász 1-2 nőt ilyen oldalon, az annak a jele, hogy a normális pasiknak nem kellenek, na képzelem, hogy milyen lehet az a csaj, ha az internetre szorult... :D

2015. júl. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
alkalmi szexel nyitni hülyeség,egyszerűbb ha az ismerkedést tereled affelé
2015. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
eropolis
2015. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szexpartnerkeresők, nem társkeresők.

Pl. rosszlanyok.hu, beszamolok.hu.


Persze lehet fújolni, hogy nem fizetőset keresel, DE...

1.) Olcsóbb mint vacsora, virág, órákon át való telefonálgatás és még akkor sem lehetsz biztos abban, hogy célt érsz.

2.) Ha alkalmi szexpartnert keresel, nyilván nem lelkizni akarsz, tehát tökéletes megoldás. Erkölcsi kérdés meg nem merülhet fel, kicsit álszent lenne, hogy csak meg akarod dönteni a nőt, egyébként nem akarsz vele foglalkozni, de azért a qrvákat elítéled. :D

3.) Ha nem telik rá, ott a jobb kezed. :)

2015. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
itt nem a pénzről van szó, hanem hogy az ilyen oldalak tele vannak lehúzós kamu hirdetésekkel, amit affiliate üzletemberek csak arra mennek, hogy regisztráljunk, fizessünk, aztán kiderül, hogy aki "írt nekünk", az abban a pillanatban nem ír többé, hogy fizettünk, hogy írhassunk neki....
2015. júl. 19. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Normál társkeresőn is tudsz összeszedni lányokat alkalmi szexre. Nekem sokszor sikerült anno 6-7 évvel ezelőtt. Jó duma kell és ŐSZINTESÉG! Nem kell őket hülyének nézni. Rólam azt is tudták h van mellette állandó partnerem,mégia volt sok 1-2 éjszakás kalandom,mert nekik is szükségük volt rá. Ja,se gazdag nem voltam se testépítő. Most már legalább gazdag vagyok. :)
2015. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,még kis kiegészítés: attól hogy a lányok alkalmi szexre kellenek még nem szabad őket úgy is kezelni. Teljes értékű érzelmi töltést kell beleadni a néhány randiba,és megfogják hálálni. Ez mondjuk a 20-22 év fölötti lányokra érvényes.


Igaz volt egy olyan esetem is mikor mikor minden szépen megbeszéltünk,találkoztunk egy parkolóban,de a nő szó szerint megakart erőszakolni rögtön a kocsiban. Elfutottam. Szégyen nem szégyen. :D

2015. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!