Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van erre megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy egy idő után férfiaknál/nőknél egyaránt csökken a szeuális igény akkor ha valakivel már több éve együtt vannak?(nem mindenkire értem) És ha igen, hogyan lehet ezt visszahozzni, vagy van erre valami megoldás? Lehet tartani szeretőt, vibrátort, vagy kézimunka ,de nem hiszem, hogy ez lenne a megoldás. Vagy ennyire megunja a másik a párját esetleg, és hiába tartja vonzónak, már nem tud rendszeresebben szexelni vele.

Feltétlen választ nem várok, csak véleményt hogy másnál is volt ilyen a párjával vagy saját magával kapcsolatban



2015. júl. 29. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kapcsolatfüggő, emberfüggő... az én kapcsolatomban teljesen megszűnt a szex, DE!

-utóbb kiderült, hogy a párom előző kapcsolataira is ez volt jellemző, másokkal is leépült a szexuális élete viszonylag rövid időn belül, neki ez kevésbé fontos

-sok más gond is volt a kapcsolatunkban, nem illettünk össze, el is váltunk


Most már sokkal tudatosabban választottam, olyan férfit, akinek eleve fontosabb a szex, törekszik a változatosságra, az újításokra. Nehezen tudom elképzelni, hogy vele leépülne a szexuális életünk... max. csökken kicsit (van honnan), de teljesen más, mint az exem, minden téren.

2015. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férfiak ősidők óta inkább poligám természetűek, csak a jelenlegi társadalmak erőltetik a monogám életmódot. A férfi ösztöne ezt akarja, sajnos tenni keveset lehet ellene, férfiként is elítélem.
2015. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2: Olyan nincs, hogy egy fajon belül az egyik fél poligám, a másik meg monogám... szóval akkor a nőkre is igaz, hogy poligámok.

Viszont az embert az emeli ki az állatvilágból, hogy képes uralkodni az ösztönein. Mit szólnál hozzá, ha az étteremben a szomszéd asztalnál ülő odamenne, és beleenne az ételedbe, mert az ösztönei azt diktálják?

2015. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!