Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a megoldás, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás, ha nincs orális (és anális) szex, holott én igényelném?

Figyelt kérdés
Azt meg nem akarom, hogy félre kelljen lépnem pusztán emiatt. De az oralitás hiánya egyszerűen kikészít.

2015. júl. 21. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kéne összejönni sem olyasvalakivel, akivel eltérő a szexkultúrátok...
2015. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kicsit több részlet kellene: nemed korod mióta vagytok együtt, és milyen kapcsolatban?
2015. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

hát beszéld meg a barátnőddel/barátoddal és mond meg, hogy mik a lehetőségek...


nem akarsz semmit rákényszeríteni, neked ez hiányzik és vagy mást keresel, vagy alkalomadtán megteszi neked...


de szerintem nincs értelme, ha neki ez kellemetlen, a szex mind2 fél öröméről szól...


22F

2015. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Keress olyat aki szinten igenyli, ennyi. Fapinat meg majd kezelgeti mas.
2015. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Milyen jó is lenne ha rá lenne írva a lányok homlokára, hogy mennyire szeretik az orált, anált:/
2015. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy én vagyok a megoldás
2015. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

# 5

Lehet erről nyíltan beszélgetni az ismerkedési szakaszban (nyilván nem úgy, hogy "leszopsz?", hanem van ennek kulturált módja is.

Na meg nem kell beleragadni olyan kapcsolatokba, amiben az ember nem érzi jól magát. Az ismerkedési szakasz még senkit nem kötelez semmire...

N

2015. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

F34

házasság

2015. júl. 21. 11:48
 9/23 anonim ***** válasza:
#5: az én barátnőm otthonülő típus, kis szende fiatalos arca van, de még semmire nem mondott nemet, sőt elég perverz dolgokat talált már ki :P de ő másokról (bizonyos ismerőseiről) azt feltételezi, hogy prűdebbek, tehát nem lennének benne az análba, vagy nem csinálják orálisan...lehet még nem nézett tükörbe :D mert észrevenné, hogy ez nincs az arcra írva :D
2015. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha meg az agyban se jo vele, akkor meg minek vetted el? Nagy marha vagy te, hallod ...
2015. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!