Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik arról statisztika,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik arról statisztika, hogy hol, melyik országban mennyire elterjedt az anális szex?

Figyelt kérdés
Gondolom, vannak konzervatívabb kultúrák, illetve olyanok is, ahol ez bevett és természetes dolognak számít.
2015. júl. 18. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen statisztika :)
2015. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
az én világomban ez egy bevett természetes dolog :) konzervativ nő létezik, de vele nem tart sokáig a dolog.
2015. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs, de én 40% körülire teszem a fiatalkorúaknál.

Ez korábbi statisztikákat foglal össze:

[link]

2015. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a KSH-nál
2015. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ez most miért fontos?

Ebből írod a szakdogádat vagy mi? :D

2015. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben valahol olyat olvastam hogy Európában a görög nőknél kedvelik leginkább. De olyat is hallottam hogy a görög férfiak között is elég közkedvelt :D
2015. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!