Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb hány nő utálja a férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány nő utálja a férfiakat az anál miatt?

Figyelt kérdés

Én utálom,és undorodom tőlük.

A nők is nem hogy fellázadnának,ahelyett hogy tűrik.

Volt amelyiknek fel sem állt a puncimra.

Mit lehetne ellenük tenni?



2015. júl. 20. 15:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
43%
nekem olyan nő nem kell aki nem engedi análba
2015. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
1- Pacsi!
2015. júl. 20. 15:24
 3/37 anonim ***** válasza:
35%
Igen; ment a pacsi az elsőnek.Amúgy mit lehet válaszolni erre a kérdésre?Ha azt mondom találomra,hogy 12% az jó?:)
2015. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem aki az anális szexet szereti az látens homokos
2015. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
#4 Osztom! Szerintem is! Annak nem is való nő.
2015. júl. 20. 15:32
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Én nem utálom őket. Szívből azt kívánom az análkedvelő férfiaknak, hogy találjanak az igényeiknek megfelelő partnert (mert van ilyen), és ne olyanoktól várják el, hogy megfeleljenek nekik, akik nem tudnak/akarnak megfelelni.

A jó kapcsolat alapja az azonos szexkultúra is.

Én egyszerűen nem kezdenék olyan férfival, akinek fontos az anál, ezért aztán nem is kell utálnom senkit, hiszen nem zavarjuk egymás köreit.

2015. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

#4

Ja....és ha egy nő szereti az anált,az meg leszbi,ugye?

Inkább a kérdésre válaszoltál volna...

2015. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

7-es Mire válaszolnék?

Nem leszbi! Csak nyilván ők is felhozzák,mert tudják hogy előbb utóbb a kanik úgyis felhozzák.Nyilván van olyan lány is akit érdekel.

2015. júl. 20. 15:37
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Akit nem vonz, az ne próbálja ki, ennyi.

Én kipróbáltam egyszer, mert kíváncsi voltam. Önként, senki nem kényszerített, nem befolyásolt, nem a páromnak akartam megfelelni, hanem én akartam. Nem jött be, ennyi. Van, akinek meg bejön. Minden ember másképp működik, és nem kell azért utálni senkit, mert más. Maximum azért kell utálni, ha elvárja, hogy mások is az ő igényeihez alkalmazkodjanak, de az ilyen embereket meg alapból kerülni kell, nem csak szexuálisan, hanem az élet minden területén, és akkor mindenki jól jár.

2015. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
A saját kérdésedre válaszolgatsz.Nem semmi.Az utolsó hozzászólásod nagyon kifinomult volt.A stílus maga az ember.:)
2015. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!