Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl vastag és hosszú a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vastag és hosszú a barátomé, nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába van rengeteg előjáték, hiába nagyon óvatos, annyira fáj, mikor beteszi, ha meg picit begyorsít és teljesen benyomja, mert be van indulva akkor meg úgy értem, mintha felnyársalna.

Én is nagyon kívánom és szeretném ha vadul tudnánk szexelni de annyira fáj, hogy mindig le kell állítanom és ilyenkor látom, hogy mennyire rossz neki, hogy nem tudunk normálisan szexelni meg az is, hogy látja, hogy nekem fáj.

Múltkor egyszer a könnyem is kicsordult már, úgy fájt, de nem akarom amiatt elveszíteni, mert nem megy vele a szex, nagyon szeretem :(

Hosszú előjáték van előtte, nyal is, meg mindent megteszünk, mégis iszonyúan fáj.


2015. júl. 28. 12:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
94%
14-es neked lehet hogy visszaállt. Én 18 éves koromban ismeretem meg a feleségemet. Amikor először együtt voltunk sikított hogy mennyire fáj mert még szűz volt. Nekem 18cm a férfiasságom. Nem győztünk síkosított használni. Aztán 23 évesen jött az első gyerek. Utána teljesen jó volt mert nem volt már neki fájdalom és szépen kitudott tágulni. 28 évesen jött a második gyerek. Utána pár hónapig nem voltunk együtt. nagyon fájlalta a gátját. Amikor megint szeretkezni tudtunk éreztem hogy nagyon tág. Ő azt mondta azt sem érzi hogy benne vagyok. A szülés után úgy egy évre próbáltam a kezemmel erősen izgatni. Azt egész kézfejem felcsúszott csuklóig. de még ennél vastagabbat akart a hüvelyébe. Nem tudtam már farkammal kielégíteni. Rá két évre elváltunk mert azt mondta hogy én kicsi vagyok. Tehát nem ő lett tág én vagyok kicsi, de mikor elvettem meg a szüzességét akkor meg sírt hogy mekkora. Nagyon sok nő tág csak a férfiakra fogja hogy őnekik kellene nagyobbnak lenni. A saját tapasztalatomat írtam le!!
2015. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

nem irtad mekkora a szerszáma mert lehet csak gyakorlas kerdése

ha neki te vagy az első akkor később talán jobb lesz

igyatok kis alkoholt mind a ketten hogy ellazuljatok igy neked is jobb meg neki se lesz ojan kemény

sok sikert

2015. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!