Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek műkődhet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek műkődhet egy olyan kapcsolat amiben a sex nem jó? Gáz ha ilyen indokkal szakítasz? Természetesen csak hosszú idő után.

Figyelt kérdés
És ha működhet, van rá esély hogy rendbe jön a dolog? Sajnos én már nem nagyon hiszek benne.....

2015. júl. 23. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Ezt megbeszéltétek? A másik fél akar-e rajta változtatni? Ennyi infó alapján ne várd, hogy bárki tudjon adni tanácsot.
2015. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már nagyon sokat beszéltünk a problémákról. Mindig az a vége h megigéri hogy oda figyel és változtat de nem teszi.
2015. júl. 23. 14:43
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tanácsot kértem hanem egy választ egy egyszerű kérdésre. ha nem megy a sex van jövője a dolognaK?
2015. júl. 23. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
nincs jövője!
2015. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mi a probléma. De ha már többször átrágtátok a dolgot,szóban dűlőre jutottatok, de gyakorlatban nem tudja betartani amit ígért akkor szerintem nincs jövője a dolognak.

A szex egy olyan dolog amit minden résztvevőnek élveznie kellene, ha ebben nem képes kompromisszumot kötni és figyelni rád, akkor máshoz is így fog hozzá állni.

2015. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha így viszonyul a szexhez, akkor az a kapcsolat más területein is érződik... aki nem képes egy kapcsolatban a másikhoz csiszolódni (bármiben), azzal nem érdemes együtt maradni. Ez tapasztalat.
2015. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
26%
En is igy vagyok vele. Udv a klubban..
2015. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem megy a szex,akkor másik oldalról kell megközelíteni. Ha szépen kérted és nem változtatott,akkor x idő után figyelmeztesd,ha nem változtat akkor szakítás lesz,ha ez se,akkor szerintem lehet indok rá.

Elismerhetjük azt is,hogy a szex egy kapcsolatban nem csak a dugásról szól. Tehát vagy csak egy eszköz vagy neki akin néha kiélheti magát,vagy csak szimplán rossz az ágyban,de azon ha akar és emlékezteted rá akkor ha szeret változtat ezen.

2015. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nincs jövője, bocs ha túl nyers. Persze lehet éldegélni egymás mellett, de hidd el, ha találsz egy másik embert akivel jó a kémia és a szex, Istent fogod dicsőíteni, hogy otthagytad a másikat. Egyszerűen olyan a kapcsolat mint egy egyfogásos étel. Jól laksz, de vazzzzze néha adjanak már desszertet is!!!

A szex az egyik legfontosabb egy kapcsolatban, ne szenvedj egy olyan kapcsolatban ahol ez nincs meg!

2015. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jó szex nélkül nincs életképes kapcsolat
2015. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!