Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl vastag és hosszú a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vastag és hosszú a barátomé, nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába van rengeteg előjáték, hiába nagyon óvatos, annyira fáj, mikor beteszi, ha meg picit begyorsít és teljesen benyomja, mert be van indulva akkor meg úgy értem, mintha felnyársalna.

Én is nagyon kívánom és szeretném ha vadul tudnánk szexelni de annyira fáj, hogy mindig le kell állítanom és ilyenkor látom, hogy mennyire rossz neki, hogy nem tudunk normálisan szexelni meg az is, hogy látja, hogy nekem fáj.

Múltkor egyszer a könnyem is kicsordult már, úgy fájt, de nem akarom amiatt elveszíteni, mert nem megy vele a szex, nagyon szeretem :(

Hosszú előjáték van előtte, nyal is, meg mindent megteszünk, mégis iszonyúan fáj.


2015. júl. 28. 12:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha igazán szeret, akkor aláveti magát egy farokkisebbítő műtétnek
2015. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 datass ***** válasza:
87%

Arra nem gondoltál esetleg hogy a te hüvelyed túl rövid?

Olvastam itt egy nőtől hogy neki a 14 cm is sok,mert annyira rövid a hüvelye.

2015. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hány cm?? A barátod farka?
2015. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%
Szülés után meg általában kicsi lesz a legnagyobb farok is a nőknek.
2015. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sikósító!
2015. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Arról nyilván nem tehet, hogy ilyen méretű a pénisze.


Azt viszont soha nem fogom megérteni, hogy mit nem lehet azon megérteni, hogy a hüvely nem egy végtelen alagút, és ha a péniszével a méhszájadat döfködi, az egyrészt fájdalmas, másrészt vérzéssel járó sérülést okozhat, főleg hevesebb mozgásnál.


Szerinted ő akarna szeretkezni veled, ha kutya pózban a sarkadat hátra lendítve egyfolytában, minden ütemnél tökön rúgnád?


Elfogadná, hogy belefeledkeztél a dolgokba, és sajnos nem tudsz erre figyelni?


Ha már egyszer ekkor a pénisze, akkor szerinted benne kéne annyi odafigyelésnek, önkontrollnak és némi rutinnal megszerzett ügyességnek lennie, hogy lehetőleg ne okozzon fájdalmat, vagy max. néha véletlenül egy rossz mozdulattal, vagy jogos tőled elvárnia, hogy az ő önfeledt élvezete érdekében úgy szexelj vele, hogy neked örömforrás helyett az egész egy kínlódás, "iszonyúan fáj", és olyan érzés, "mintha felnyársalna"?


Nekem is volt olyan párom, akinek a pénisz mérete nem tett lehetővé teljes behatolást a legtöbb pózban, de neki természetes volt, hogy nem csak magával törődött, hanem velem is, és megtanult erre figyelni.


Magadnak tudsz arra őszintén válaszolni, hogy miért fogadod el ezt a helyzetet így?


Még egy dolog eszembe jutott: itt olvastam egyszer hasonló probléma miatt feltett kérdésnél, hogy egy ebben érintett férfi hozzászóló leírta, hogy szexshopokban lehet kapni valami olyan, gyűrű alakú, rugalmas anyagból készült kütyüt különböző méretekben, ami a pénisz tövére húzva megakadályozza a teljes, illetve túl mély behatolást.

2015. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
14-es, fenét, ugyanúgy visszaáll, mint amilyen volt előtte.
2015. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%
Ideje új srácot keresni.
2015. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

16.: nem jó nekem a helyzet, mindketten igyekszünk tenni ellene és nem törődtem bele, azért is tettem ki ezt a kérdést. Azt a gyűrűt vagy micsodát meg fogom nézni, köszönöm a tippet


18.: nem fogom emiatt otthagyni, eszem ágában sincs, ő az igazi.

2015. júl. 28. 13:07
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek mar ekkora parasztok, nehogymár az legyen a megoldas hogy szakitsanak, azert mert nagy a sracnak... Ki kell tapasztalnotok azokat a pozokat, amiben mindketten jol erzitek magatokat, hogy a legjobb, stb. Keress ra a neten, sok hasznos dolgot lehet talalni ezzel kapcsolatban. Ha a pasid oda akar rad figyelni, akkor menni fog az szep lassan.
2015. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!