Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl vastag és hosszú a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vastag és hosszú a barátomé, nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába van rengeteg előjáték, hiába nagyon óvatos, annyira fáj, mikor beteszi, ha meg picit begyorsít és teljesen benyomja, mert be van indulva akkor meg úgy értem, mintha felnyársalna.

Én is nagyon kívánom és szeretném ha vadul tudnánk szexelni de annyira fáj, hogy mindig le kell állítanom és ilyenkor látom, hogy mennyire rossz neki, hogy nem tudunk normálisan szexelni meg az is, hogy látja, hogy nekem fáj.

Múltkor egyszer a könnyem is kicsordult már, úgy fájt, de nem akarom amiatt elveszíteni, mert nem megy vele a szex, nagyon szeretem :(

Hosszú előjáték van előtte, nyal is, meg mindent megteszünk, mégis iszonyúan fáj.


2015. júl. 28. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek direkt nagyméretűekre kitalált pózok is.

Keress rá a neten, meg persze a sok előjáték, és tágítás is fontos.

2015. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék, kedves "jaj, a 17 centi az kicsi?" emberkék.


Nem hiszem, hogy ezzel túl sok mindent lehetne kezdeni. Tapasztaljátok ki, hogy mi az a legmélyebb pont, ahol még nem fáj, és annál ne nyomja mélyebbre a barátod. Sajnos csak ennyit tudok mondani :(

2015. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Probaljatok popoba, az jobban tagul.
2015. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

4.: a popóba nem próbáljuk, ilyen vastag csak aranyeret csinálna nekem és berepedne, ráadásul popóba semennyire sem izgat a dolog, nem élvezek benne semmit.

Igen, sajnos sok férfi nagyobbat szeretne, de azt meg nem veszik figyelembe, hogy ha túl nagy, az is megnehezíti a helyzetet :(

2015. júl. 28. 12:14
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Bár nem hiszek benne, de jóga.
2015. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Kifli/kanál póz! Ott nehéz tövig behatolni, ráadásul a kezét is tudja használni. Próbáljátok ki :P


23/F

2015. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól mondja. Ha minden áron ütközésig akarja betolni, vannak olyan pózok ahol ezt megteheti, anélkül hogy leszakítaná a méhszájadat. Nagy farokkal élve illene már ezeket ismernie.
2015. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7.:én vagyok neki az első, nincs senki ezelőttről semmi tapasztalata
2015. júl. 28. 12:18
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Neki ezeket a pozokat mar tudnia kellene hogy mi a noknek a jo. A nagy es vastaggal is lehetjol banni. En talalkoztam mar ilyennel. Szinte vegig sikitottam a szexet annyira elveztem!

De ekkora merethez ugyes pasi kell ;)

2015. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Ebből az nön le hogy nem hozzad való :/

Sajnos ebből még sok probléma lesz aztán elváltok.:(

2015. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!