Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Be vagyok tojva

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smile0 kérdése:

Mit tegyek? Be vagyok tojva

Figyelt kérdés
most van először olyan barátom, akivel úgy érzem hogy készen állok lefeküdni, pettingelni. de ezelőtt voltak olyan fiúk akik nagyon erőltették a dolgot, és egyszerűen halálra rémítettek. most pedig félek, hogy mi van, ha béna vagyok?a barátom idősebb és tapasztaltabb, és mivel én szűz vagyok, sőt pettingem sem volt soha, nagyon félek hogy elszúrom és béna leszek. biztos hogy gyengéd lenne velem.azt hazudtam neki hogy már megujjaztak mert szégyellem hogy még semmi sem volt, mikor neki már minden.

2015. júl. 13. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el az igazat, értékelni fogja.
2015. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond meg az igazat.
2015. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az igazat semmiképp sem szeretném elmondani.
2015. júl. 13. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:

hidd el nem ciki bevallani. mindenkinek volt első alkalom, és kb mindenki ugyan ezt gondolja előtte


mond el neki az igazat

2015. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki, hogy még szűz vagy? Jobb az, hogy rád is tapasztaltként tekint, így nem készít elő olyan alaposan, és vadul csinálja veled, ami fáj?
2015. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt tudja hogy szűz vagyok. azt szégyellem hogy még petting sem volt, ezért mondtam hogy már megujjaztak. amúgy még az sem volt.
2015. júl. 13. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban fő az őszinteség! Hidd el, nincs ezen mit szégyellni! Mondd csak el neki az igazat! :)
2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Légy őszinte ezt már írták de jobbat nem tudok
2015. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak őszintén az a fontos. Amúgy meg ne görcsölj semmin. Hagyd magad, ha tapasztaltabb, akkor majd vezet aztán hidd el minden oké lesz :)
2015. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2015. júl. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!