Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Loop konizáció, helyi érzéstel...

Loop konizáció, helyi érzéstelenítésben. Tapasztalatok? Tegnap volt a műtétem és olyan kommenteket találtam ahol altatásban csinálták, és én nagyon be voltam tojva, gondoltam írok most én ha valakire ez várna ;)

Figyelt kérdés
Kis műtőt képzelj el (nem barátságos de 1 műtő sose lesz az), előtte van a kézmosó helység én ott vetkőztem derékig és kaptam 1 műtős "köntöst". Felfekszel, láb leköt. Kacsa és betadinozás belülről, a szurit meg sem éreztem, nem kellemetlenebb 1 rákszűrésnél. A lidokain szuri hatására erősebb szívdogás és kicsit a fejem lett kótyagos de kb1 perc. Semmit nem érezni, se a kivágást sem az erek elsütését, pedig én megnéztem jó nagy darabot vágtak, mint egy női kisujjperc.

#loop konizáció #LLETZ féle konozáció
2014. nov. 6. 12:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy kb15-20 percig tart az egész és utána haza is lehet menni.

Nem állítom, hogy mindenkinél ilyen lesz az élmény de nekem jó tapasztalatom van erről az eljárásról és ha még1x meg kell csinálni, már nem fogok félni ;)


Ja és a kivágott rész visszanő (megkérdeztem) ;)

2014. nov. 6. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked "helyi érzéstelenítés"-ben volt?
2014. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen
2014. nov. 6. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Altatásról én még nem is hallottam ilyen esetben...
2014. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én augusztusban megyek és altatnak.Sokáig véreztél utána?Sajnos én vérzékeny is vagyok..emellett nem is tudom,hogy mivel készüljek.
2015. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2x volt ilyen műtétem és nem véreztem egyik után sem, alvadt vér darabok jöttek belőlem kb 3 napig. A másodiknál nagyobbat vágtak az után fájdogált a hasam de nem vészes, feküdni és pihenni kell.

Ja és emelni és kádban fürdeni nem szabad, úgy emlékszem 1 hónapig!!!

2015. júl. 7. 12:27
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!Én múlt csütörtökön (08.06) estem túl rajta..Hát ,kiábrándító,de túl lehet élni.Nekem a MÁV kórházban csinálták meg,altattak.Választhattam,külön volt erre beleegyezői,úgy csinálták,ahogy én szerettem volna.Szépen le volt írva.Mikor kifelé jöttünk,akkor kezdtem felébredni.

Minden ékszert és piercinget le kell venni..nem szóltak,hogy a szépségpötty nem maradhat,csak azért írom,mert az ambuláns nővér nagyon nem volt kedves ez ügyben..azóta persze újra csináltattam :)

A vérzés változó..én nehezen mozgok,feszít a hasam alja,kint vagyok táppénzen,nehogy elkapjak bárhol bármit,mert vérzésem még van azóta is...nem sok,van hogy több,van hogy kevesebb,de az enyém élénkpiros.A kórház csak egy napot igazol a többit a háziorvos,ha szeretnéd.

Még nehezen ülök..de már megyeget. Aznap kisebb hisztivel kiengedtek,de bent szerettek volna tartani,viszont keveset véreztem akkor,így hazajöhettem

6 hétig csak tusolás,se strand se semmi,elvileg utána visszatérhet minden a régi kerékvágásba..

Szövettani eredmény 3-4 hét múlva lesz.Én kedden megyek kontrollra és akkor fizetek is mint a katonatiszt..

2015. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!