Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexbarát mással is szexel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbarát mással is szexel? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Egyszer csak bejelentette hogy éppen más dug, amikor fel mertem keresni hogy találkozzunk. Eléggé kiakadtam, így az egészet be akarom fejezni, de ő még nem érti, hogy miért akarom befejezni, szerintetek nem egyértelmű? Pasik ti miért vagytok ilyen telhetetlenek? Átverve érzem magam.:(
2015. júl. 7. 16:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik jobban megkedvelted a kelleténél,és ezért fáj,hogy ő máshoz is jár.Beszéld meg vele,vagy hagyjátok az egészet.
2015. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kapcsolatban vagytok csak szexeltek,így neked semmi közöd úgymond ahhoz,hogy ő kikkel fekszik le.Ugyanez fordítva is igaz.Én mondjuk sok értelmét nem látom ennek a barátok vagyunk és dugjunk dolognak,na de hát mindenki más.
2015. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem kezdtem el kötődni hozzá, csak elvártam, hogy csak velem feküdjön le.
2015. júl. 7. 17:32
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
És ezt az elvárást említetted is neki?
2015. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen kapcsolatban nekem az a magától értetődő, hogy nem cserélgetjük gyakran az alkalmi kapcsolatokat, mivel nem szeretnék semmit sem elkapni egymástól. Eddig szerencsére ezt természetesnek vették és senkinek sem okoztak problémát ezek az igények. Viszont a hűség nem feltétel, hiszen ez az egyik legnagyobb külömbség a szexkapcsolat és a párkapcsolat között.
2015. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos. A szexbarátság nyitott kapcsolat, egymással dugtok, de azon túl mindenki szabad. Beleértve másokkal folytatott szexuális viszonyt is.
2015. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen férfit keresel aki csak veled fog dugni a szex kapcsiban akkor nagyon kösd fel a bugyit mert szerintem csak a holdon találsz vagy még ott sem!
2015. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy szexbarát azzal szexel, akivel csak akar. Semmi jogod nincs kiakadni ezen, csak a párkapcsolatban élők várhatnak el monogámiát.
2015. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért vártad el? Miért gondolod, hogy jogos a birtoklási vágyad felette? Ti csak összejártok szexelni, mert épp nincs más, nem házastársak vagytok.
2015. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Le kellett volna tisztazni a dolgokat.

Mikor nekem volt szexbaratom tisztaztuk h csak o meg en. Tablettaval vedekeztunk es nem akartam barmi mast elkapni. Bizalmomra epultunk...

2015. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!