Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focihuligánok, ultrák leírnáto...

Focihuligánok, ultrák leírnátok nekem miért vagytok annyira kiakadva azon a mondaton hogy miattatok nem járnak a családok meccsre, valamint a szurkolói kártyán?

Figyelt kérdés
Szerintem aki nem ilyen közegben él nem szívesen viszi kisgyerekét őrjöngő emberek közé. Valamint elmondanátok nekem hogy miért tartjátok magatokat akkora magyarnak?Mivel segítitek Ti az országot? Talán azzal hogy egy rosszabb meccs után szétvertek mindent? Ez tényleg nagy segítség. Szerintem oda piszkítotok ahol esztek
2015. jún. 30. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el ha nagyon nagy lesz a gond, ők az elsők között lesznek segítségben. A lényege az egység, nézd meg a legnagyobb riválisok is összetudnak fogni (ftc, ute, dvsc, dvtk, stb), ez szúrja sokak szemét. Jobbikos, kommunista, liberális, anarchista, hívő, mind mind egy színben, ezért fosik tőle a magyar politika. Ezt az egységet igyekszenek ma szétzúzni, viszont ez inkább összekovácsolásnak bizonyult. Már nagyon rég nem vertek szét semmit, max egymást. A gyerekeket meg hagyjuk, a sok szar szemét műsorhoz képest egy meccs számukra felüdülés. Hidd el jobban félnek a rendőrbácsitól mint a gonosz fasiszta szurkolóktól.
2015. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetoen velemenyem szerint a foci nem a csaladoknak lett kitalalva, tradicioja van a szurkolasnak es most pont alapjaiban valtoztattak meg a rendszert az ultrak "kizarasaval"
2015. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 t_GaRami_a ***** válasza:

Így van, ahogy mondja az első, a politikusok félnek tőlük. Elmentem egy Jobbikos előadásra, ahol személyesen Gyöngyösi Márton azt mondta, hogy ha összefogna a Fradi, meg az Újpest tábor akkor simán szétvernék a magyar hadsereget...


Ráadásul mint minden ma Magyarországon a pénzért történik.. Kubatov 2-es szektoros volt, ami azt jelenti, hogy benne volt a ferencvárosi szurkolótábor kemény magjában, mindene volt a Ferencváros, csak elcsábította a pénz.


Mit gondolsz a cionista média miért ellenük van és ellenünk hozzák le direkt a híreket? Az egész mögött szintén a politikusok állnak, semmit nem szabad elhinni. Szétvernek mindent és őrjöngenek? Ők csak szurkolni akarnak, de nem lehet mert mindenféle procedúrán át kell esni, hogy meccsre járhass, bezzeg ami Debrecenben történt a napokban azzal semmi baj... Mellesleg most is össze fognak fogni a bevándorlók ellen ha a rendőrség nem tesz semmit, a szurkolótáborok egységesen a debreceni szurkolótábor segítségére lesz ezt kijelentették.

2015. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a megközelítés és igen innen fúj a szél.A kormány kiemelten ügyel arra hogy semmiféle önállóság ne maradjon semmilyen gondolkodó ellenük akár lázadóan fellépő csoport írmagja is eltünjön.Példa erre hogy mindenhol van a környező országokban pártfüggetlen szakszervezet dolgozókat védő érdekcsoport itt meg semmi mert nem engedik vagy ellehetetlenítik.A fociszurkolóknál annyi a lényeg nekik hogy a csoportot mint egységet bontsák szét és a szurkolást hasonlóvá tegyék mintha moziba vagy színházba mennél.Olyan ez mint a golyóálló mellény sztori.Amikor gumilövedékkel lőtték az embereket a rendőrök,a következő tüntetésre a tüntetők közül rengetegen szereztek golyóálló mellényt.A kormány lépése erre,hogy kiemelten büntetendő,fegyverviselési engedélyhez kötött és felülbírált engedéllyel szerezhetsz csak be mo-n ilyet.Holott a Világon mindenhol az egyik első számú passzív önvédelmi eszköz.Tűzzel vassal gyilkolják a demokráciát az emberi jogokat és a hagyományokat ez a lényege.
2015. júl. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden videoton meccsen kintvoltam az elmult 11évben... Soha nem láttam olyat, hogy családot, vagy gyereket bántott volna bárki, sőt sok olyan esetet láttam, mikor a legrészegebb legundorítóbb keménymag szólt az apukának, hogy kikötődötf a gyerek cipőfűzője... Mindenki szívesen látja a gyerekeket...


Szurkolói kártya? Vidi drukker vagyok, de vannak nagyon jó fradis haverjaim, akikkel szoktam járni meccsre, ezt a szurkolói kártya miatt nem tehetem meg többet... 11éve az életed része valami és egyszerűen elveszik tőled, neked is sírna a szád...

2015. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A futball sosem volt családi piknik, régen a munkásosztály sportja volt. Kell bele egy kis keménység.
2015. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!