Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexbarát mással is szexel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbarát mással is szexel? Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Egyszer csak bejelentette hogy éppen más dug, amikor fel mertem keresni hogy találkozzunk. Eléggé kiakadtam, így az egészet be akarom fejezni, de ő még nem érti, hogy miért akarom befejezni, szerintetek nem egyértelmű? Pasik ti miért vagytok ilyen telhetetlenek? Átverve érzem magam.:(
2015. júl. 7. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szexbarát = ti csak szexeltek, azon kívül semmi közötök egymáshoz. Nincs igazad. Rajtad kívül azzal szexbarátkozik még, akivel akar.
2015. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
a szexbarát az szexkapcsolatra van! mással is barátkozik!
2015. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
A szexbarátság attól (is) szexbarátság, hogy nem párkapcsolat, tehát ha külön nem beszéltétek meg, hogy nem dughattok mással, semmi okod nincs felháborodni.
2015. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátja több is lehet egy embernek

Így van ez a szexbarátsággal is :)

2015. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%
Én elvárom a partneremtől hogy ne már, de nyilván egyeztetni is szoktam vele. Ez egy kapcsolat. Attól hogy mi dugunk, legyen már meg a bizalom és a hűség. Nem kell elvinnie sehova, nem b*szogatom, de ha dugni akar velem tegye ne mással.
2015. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De ez undorító. Mindenki érdemelne annyi tiszteletet h nem dug mással amíg van szexpartner, vagy nem? Nekem eszembe sem jutott más fiúval kavarni, nem azért mert kötődnék a sráchoz, hanem mert szerintem ez alapvető.
2015. júl. 7. 16:50
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen feltételeid vannak, azt előre meg kell beszélni, legyen ez tanulság számodra.
2015. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az előttem szóloknak igazuk van maradéktalanul. Ennek ez a lényege. te is csinálhatod akivel akarod mellette. Én pont ezért nem mentem bele az ilyenekbe soha. Bár fel volt ajánlva.

Azért érzed átverve magad,mert szereted. Kérdés ki ajánlotta fel,hogy szex barátság legyen. ?

2015. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van...


A "sima" baratsag sem azt jelenti, hogy az illeto ember massal senkivel nem baratkozhat.


Igy van ez a szexbaratsaggal is, es nem attol fugg, hogy valaki ferfi-e, vagy no.


Erdemes lett volna elore leszogezni a "szabalyokat".

2015. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
de kötődsz hozzá. sajna nem vigyáztál elég jól az érzelmeiddel.
2015. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!