Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki érti azt, hogy van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti azt, hogy van egy csomó fogamzásgátló eszköz, és valaki mégis védekezés nélkül sexel? Nem értem akkor utána miért parázik, mert magának csinálta, volt választása. Csak én vagyok ezen kiakadva? Nem értem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül de hát a mai világban ez nem meglepő
2009. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ezaz...csak nem értem akkor minek a sírás utána..és egyre fiatalabbon....hmm...lehet mi vagyunk túl maradiak???Menő az abortusz lehet...
2009. jún. 23. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy nem világosították fel.Sok szülő nem mer a szexről nyíltan beszélni a gyerekével.A suliban meg végigröhögik a felvilágosító órát.Az ilyenek bizony mennek abortuszra vagy megszülik de odaadják állambácsinak.És kezdődik minden elölről...
2009. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert kényelmesek, felelőtlenek, mert drága, mert macerás, mert szexelni tudnak, de nőgyógyászhoz menni és gyógyszert íratni nem, mert kényelmetlen a gumi, mert... mert buták.
2009. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!