Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva barátnőmre?

Figyelt kérdés

Barátnőmet egyik barátnője meghívta nyaralni egy tó mellé. A bökkenő meg csak ott van , hogy a barátnőm volt barátja is ott lesz, akiről szinte mindenki tudja hogy bárkire rámászik. És én mikor ezt meghallottam csak annyit mondtam a páromnak, hogy mehet nyaralni de engem aztán ne keressen többet. Nem tudom ha én mennék egyik volt csajommal valahova az neki hogy esne...


26/f


2015. jún. 8. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez igen.

Szerintem jól csináltad. De majd biztos lesznek itt nálam okosabbak, akik meggyőznek az ellenkezőjéről.

2015. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom nem 3-an lesznek,mert akkor megértenélek,de így nem.Barátnője hívta és kész.Ennyire nem bízol benne ? Mert ha nem,minek vagy vele ?
2015. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan miért nem akarsz találkozni az exével?
2015. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nah, majd mindjart zaporoznak az oltasok, hogy "mi van akkor, ha az exe is ott van?", "minek vagy vele, ha nem bizol benne?" Es hasonlo extra magabiztos tanacsok, pedig ezen szerintem masok is kiakadnanak... En legalabbis biztos.
2015. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
igen
2015. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

#2-es

Mi van ha többen vannak? Ennyire naiv vagy? Egyáltalán nem biztositék! Főleg ha nem is ismerik a többiek. Nem ragozom.

Butaság amit mondtál!


#3-as Nem nem akar találkozni az exxel! Meg se hivták!


Lehet, a barátnő meg pont azon mesterkedik, hogy történjen közöttük valami! Mert az ex a barátja te nem? Azért öt meghivta, téged nem? De ha csak a barátnőd hivta meg, ennyite figyelmetlen volt, a barátnődben kellene annyi jóérzésnek lennie, hogy egyedül nem megy el!

2015. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
6-os ,te meg túlkombinálsz mindent ! Ennyi erővel akkor sehova ne menjen a barátnője,mert exek bármikor előbukkanhatnak ! Ezzel a beszabályozással csak annyit fog elérni,hogy tényleg az exénél köt ki a csaj.
2015. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy meghívva? Szerintem nem kellett volna így rárontanod, nem ő tehet róla, hogy ott lesz az exe (bocsánatot még kérhetsz), arra kéne rábeszélned, hogy jobban örülnél, ha te is mehetnél - nem csak az ex miatt!
2015. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

#7

lehet tul kombinálok. De az akkor is hūlyeség a hivatkozás, hogy többen vannak!


Amugy igaz! Nem a csalj hútlenségéről van szó, hanem az ex bunkoságárol.

De tartom hogy a csajban kellene annyi jó érzésnek lennie, hogy nem megy egyedül. Megkérdeztem volna a barátnőm, hogy vihetem e a barátom.

2015. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott kezdődik, hogy abból indulsz ki, hogy félrelép a barátnőd, és neked rosszul esik.

A normális kommunikáció helyett 1. feltételezd róla, hogy megcsal 2. mindenféle egyeztetés helyett egyből támadsz egoból mert neked rosszul esik 3. Meg sem kérdezed, hogy jól érezné e magát, és ő mit akar 4. ahelyett, hogy normálisan átbeszélnétek, egyből ultimátumokat osztogatsz mintha a főnöke lennél.


A normális eljárás az, hogy átdumáljátok, megkérdezed a véleményét, ő mit akar és miért, és adott esetben a korlátozás, és ultimátumok helyett mondjuk megbízol benne ha menni akar.


Nem a tulajdonod akinek megmondhatnád, hogy hová menjen mit csináljon, és nyomást gyakorolhatsz rá érzelmi zsarolással.

2015. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!