Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva barátnőmre?

Figyelt kérdés

Barátnőmet egyik barátnője meghívta nyaralni egy tó mellé. A bökkenő meg csak ott van , hogy a barátnőm volt barátja is ott lesz, akiről szinte mindenki tudja hogy bárkire rámászik. És én mikor ezt meghallottam csak annyit mondtam a páromnak, hogy mehet nyaralni de engem aztán ne keressen többet. Nem tudom ha én mennék egyik volt csajommal valahova az neki hogy esne...


26/f


2015. jún. 8. 06:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Figyelj...ez igazából a Te hozzáállásodon múlik!!!!

Anno pont így ismerkedtem össze a párommal.....2 hét ismeretség után közölte Velem, hogy a baráti társaságukkal nyaralást terveztek az Adriára ahova az Exével akart eredetileg menni, de azóta szétmentek....és az Exe is ott lesz. Végighallgattam, majd megkérdeztem, hogy ezt most miért mondta el Nekem? Ha azt szeretné, hogy lemenjek vele, akkor kérdezze meg van-e kedvem, ha csak be akarta jelenteni, hogy tudjak a dologról, akkor ne várjon Tőlem felhatalmazást. Végül kibökte, hogy Velem szeretne menni.....

37F

2015. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!