Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírjam tovább szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam tovább szex nélkül? 20L

Figyelt kérdés

Bármennyire is provokatív a kérdés, és bármennyire is nem vagyok ellene a neten való ismerkedésnek, talán pont ennél a kérdésnél nem kifejezetten szeretnék privátokat kapni, remélem megértitek :D


Szóval itt vagyok 20 évesen, normális, hosszú kapcsolatom még nem volt. Eleinte ráfogtam, hogy kisvárosból jöttem (azért annyira nem kicsi), csak nem találtam meg aki hozzám illik. De most pesten vagyok egyetemista egy ideje, és még ott sem, pedig ha megkérdeznénk valakit hogy hogy lehet a legkönnyebben ismerkedni, biztos bent lenne a top3ban :D De sajnos akik nekem tetszenek azoknak én nem tetszem, és fordítva :(

És hát nem csak a szeretet, kapcsolat hiányzik, hanem egyre jobban szeretnék szexelni is, de annyira azért még mindig nem, hogy olyannal csináljam, akivel nem járok. Van még valaki ilyen helyzetben, akár lány akár fiú?

Annyira rossz, hogy itt vagyok 20 évesen, ennél szebb meg jobb valószínűleg már nem leszek, és pazarlom az éveim :D pedig én annyira csinálnám :(


2015. júl. 5. 21:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket úgy Utálom,itt siránkozik 20évesem,mit mondjon az aki közel 10éve ne szexelt egy jót???

Kedves kérdező 4éven belül anyuka leszel...

2015. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
hát igazából én meg 20 éve nem :)
2015. júl. 5. 23:36
 23/27 anonim ***** válasza:
65%

És,előtted az élet,nem fogod fel?

20évesen szűz voltam én is ba+!

10éve nem érintettem nőt semmilyen szinten....

2015. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, én lány vagyok, és szívesen beszélgetnék veled, hogy megtaláljuk a problémádra a megoldást.:) voltam hasonló helyzetben.

Írj privátban ha gondolod.:)


21/L

2015. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mi van szexelni Akarsz -)

Nekem amúgy ez a problémám,Nem Te+a kérdéseid

2015. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Irtam,de megyek aludni,jó éjt
2015. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
11: Nem akarok izmos lenni, mert feleslegesnek tartok olyan izmokat, amik csak vannak a levegőben, de persze sportolok meg le is fogytam elég sokat (régebben kövér voltam), de attól nem leszek éppen izmos.
2015. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!