Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírjam tovább szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam tovább szex nélkül? 20L

Figyelt kérdés

Bármennyire is provokatív a kérdés, és bármennyire is nem vagyok ellene a neten való ismerkedésnek, talán pont ennél a kérdésnél nem kifejezetten szeretnék privátokat kapni, remélem megértitek :D


Szóval itt vagyok 20 évesen, normális, hosszú kapcsolatom még nem volt. Eleinte ráfogtam, hogy kisvárosból jöttem (azért annyira nem kicsi), csak nem találtam meg aki hozzám illik. De most pesten vagyok egyetemista egy ideje, és még ott sem, pedig ha megkérdeznénk valakit hogy hogy lehet a legkönnyebben ismerkedni, biztos bent lenne a top3ban :D De sajnos akik nekem tetszenek azoknak én nem tetszem, és fordítva :(

És hát nem csak a szeretet, kapcsolat hiányzik, hanem egyre jobban szeretnék szexelni is, de annyira azért még mindig nem, hogy olyannal csináljam, akivel nem járok. Van még valaki ilyen helyzetben, akár lány akár fiú?

Annyira rossz, hogy itt vagyok 20 évesen, ennél szebb meg jobb valószínűleg már nem leszek, és pazarlom az éveim :D pedig én annyira csinálnám :(


2015. júl. 5. 21:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Privat aradat indul :)
2015. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Igen, pl. én is ebben a helyzetben vagyok.
2015. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Esetleg maszti...?

24F

2015. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
Pedig erre a kérdésre cdak privátot lehet írni :/ F bp
2015. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3. hát az nyilván van, de csak nem ugyanaz :D
2015. júl. 5. 21:51
 6/27 A kérdező kommentje:
Konkrétan az zavar amit írtam is, hogy habár elég későn érő típus vagyok most már úgy gondolom mindenképp kész lennék rá, minden szempontból, és egyszerűen nincs kivel :( Más embereknek meg van kivel, de nem csinálják, olyankor egy kis részem mindig meghal :D Aki teheti csinálja!!! :D
2015. júl. 5. 21:53
 7/27 anonim ***** válasza:
32/fÉn 30 éves elmúltam. Nem voltam még nővel. Te legelább voltál már fiúval. Nem kértél privátot pedig írnék. Én itt vagyok és én is annyira csinálnám.
2015. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nem voltam :(
2015. júl. 5. 21:55
 9/27 anonim ***** válasza:

Hát ha a maszti nem az igazi, akkor pedig csinálni kell :)

Erre úgy írnék privátot :P

24F

2015. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%
A fenébe 7-es, nyúlod az imidzsem :( Pedig azt hittem, hogy a 28 év, amit csaj és randi nélkül töltöttem már nagyon soknak számít. Igaz, a külsőm miatt én 32 évesen is szűz leszek. Az évek elmúlnak, de egy biztos: a külsőm miatt soha nem fogok tudni szexelni.
2015. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!