Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírjam tovább szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam tovább szex nélkül? 20L

Figyelt kérdés

Bármennyire is provokatív a kérdés, és bármennyire is nem vagyok ellene a neten való ismerkedésnek, talán pont ennél a kérdésnél nem kifejezetten szeretnék privátokat kapni, remélem megértitek :D


Szóval itt vagyok 20 évesen, normális, hosszú kapcsolatom még nem volt. Eleinte ráfogtam, hogy kisvárosból jöttem (azért annyira nem kicsi), csak nem találtam meg aki hozzám illik. De most pesten vagyok egyetemista egy ideje, és még ott sem, pedig ha megkérdeznénk valakit hogy hogy lehet a legkönnyebben ismerkedni, biztos bent lenne a top3ban :D De sajnos akik nekem tetszenek azoknak én nem tetszem, és fordítva :(

És hát nem csak a szeretet, kapcsolat hiányzik, hanem egyre jobban szeretnék szexelni is, de annyira azért még mindig nem, hogy olyannal csináljam, akivel nem járok. Van még valaki ilyen helyzetben, akár lány akár fiú?

Annyira rossz, hogy itt vagyok 20 évesen, ennél szebb meg jobb valószínűleg már nem leszek, és pazarlom az éveim :D pedig én annyira csinálnám :(


2015. júl. 5. 21:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10: annyira rossz ilyet olvasni :( biztos nem tudsz semmit tenni? pl egy jó test nagyon nagyon sokat dob a srácokon. meg hát hány nálad csúnyább pasinak is van felesége, gyereke :D
2015. júl. 5. 21:59
 12/27 anonim ***** válasza:
27 evesen vesztettem el :/ azota semmi....EW szarabbul allok mint te kerdezo.28/f
2015. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kb 40 csajjal fodultam meg ebbol harom hosszabb kapcsolat es most meg semmi pedig jo lenne mar kapcsolatban lenni mert az alkalmi szex nem kielegito de most meg az sincs
2015. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Neked jó testű pasi kellene, de nekik nem kellesz?
2015. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Homokszem került a gépezetbe. Olyan nincs, hogy Budapesten, ráadásul egyetemistaként nem találsz egy olyan srácot, akivel kölcsönösen vonzanátok egymást, és szexszelhetnétek. Akkor itt veled van valami gond, túl válogatós vagy, vagy szörnyen álmodozó típus, aki vágyakozik, de a tettek mezejére már nem mer lépni. :/
2015. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
azt írtam, hogy sokat dob egy pasin :) mert igen, nyilván tetszik a szép test, kinek nem. de nemhogy elvárás még csak nem is igazán szeretnék kifejezetten szép testű pasit, mert túl rosszul érezném magam mellette :D
2015. júl. 5. 22:07
 17/27 A kérdező kommentje:

15 szerintem a visszahúzódással van a gond, eléggé félek az új emberektől akár lány akár fiú. ezért ha vagyunk valahol, és véletlenül pasik vannak a környezetben, mindenkinek udvarolnak csak nekem nem :D

persze kifejezetten szép se vagyok, de nem is olyan pasira vágyom :D és azért nálam nem szebb, de beszédesebb lányok teljesen simán találnak valakit :D csak én tényleg félek megszólalni idegenek között :(

2015. júl. 5. 22:11
 18/27 anonim ***** válasza:

Szomorúan olvastam az írásod. Hasonló cipőben járok én is. Bár én sejtem mi lehet a gond nálam. De egyszerűen nem tudok megváltozni. Talán nem is kell.


Szívesen elbeszélgetnék veled, de gondolom temérdek privát üzit kaptál. Amennyiben beleférek ;) és szeretnél dumálni, írj!

Persze, nem gond ha nem.

Csak azt, tudom mondani, hogy türelem, és kitartást. A lányoknak ( még ha most nehéz is elhinned) mindig könnyebb egy fokkal mint a pasiknak.

2015. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

igen, érzem azért hogy könnyebb a lányoknak :D hiszen pl ha csak szexet akarnék és kimennék az éjszakába, még egy egész helyes pasit is össze tudnék szedni ha nagyon akarok :D de nyilván nem csak szexet akarok.

csak most azért is erről írtam, mert szeretetet kapok anyukámtól, az egyébként a személyiségemhez képest indokolatlanul sok (de azért nem olyan sok :D) barátomtól, tehát nem vagyok egyedül. csak hát a szexhez viszont mindenképp kéne egy pasi :D

2015. júl. 5. 22:22
 20/27 anonim ***** válasza:
15%

Bár nem mókás témáról írtál, de a szavaidból az tűnik ki, hogy vidám természetű vagy. :) Mond, ha tévednék. :)


Szóval e miatt is kicsit érthetetlen számomra, hogy még nincs pasid. Viszont vigyázz is mert Pesten sok a bunkó férfi. (tisztelet a kivételnek) akik Kb: csak "azt" akarják. :P

2015. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!