Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hete nincs szex, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete nincs szex, mert a feleségem beteg, hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés
Elkapott valami vírusos betegséget és múlthéten végig az ágyat nyomta, akkor megértő voltam, aztán jobban lett, de most meg megfázott és megint csak fekszik. Tudom, hogy gáz vagyok, de nem bírom tovább!
2012. okt. 17. 22:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
99%
Tényleg gáz vagy, legyél már kicsit toleráns könyörgöm.
2012. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
92%
Pf. A feleséged!!! Nem a barátnőd, meg az egyéjszakás kalandod! Jóban rosszban, szóval köss csomót a farkadra és bírd ki azt az időt, amíg ő beteg. Egyébként mit csinálj?! Könnyíts magadon...
2012. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Jó, még friss házasok vagyunk, én meg 26 éves, 2 hétig nem tudom szemrebbenés nélkül bírni, nem vagyok 60 éves. De jobban belegondolva ez már a 3. hét, mert előtte meg a szüleinél volt vidéken..
2012. okt. 17. 22:22
 4/48 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem el, hogy ennyi jut eszedbe arról, hogy a feleséged beteg... Csak gratulálni tudok...
2012. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
98%

ha majd szülni fog, és 6 hétig nem lehet szexelni, elmész krvához a gyermekágyas nejed mellől?

ösztönlény-e vagy, vagy felnőtt ember?

2012. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
98%
Mit számít, hogy mióta?! A feleséged... Mondtam, verd ki. Vagy mágis mit gondoltál? Hogy majd azt tanácsoljuk, hogy csald meg?! Vagy hogy erőszakold meg félholtan vagy mi?! Verd ki, vagy bírd kis és ne nyavajogj. Beteg. Ha te feküdnél 2 hétig lázasan betegen, akkor neked se lenne kedved.
2012. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
10%
Én ilynkor kézzel szoktam a férjemnek vagy szájjal hogy legyen valami kérd meg rá vagy ha annyira beteg nem tudom mi a baja akkor masztizz. Mennyire beteg? Nekem olyan volt hogy influenza fejfájas gyomorrontás felfazas és ekkor igy oldottuk meg par naponta
2012. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
98%
Mit fogsz csinálni, ha babát vártok( már, ha akartok gyereket)Van egy érdekes találmány: a kezed.
2012. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
98%
Mi lesz ha terhes lesz. Komolyan nem valami állat vagy.
2012. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
98%
Úristen,és mit fogsz csinálni,ha gyereket szül neked?Verd ki,és ne hisztizz.Ilyen egyszerű.
2012. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!