Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hete nincs szex, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete nincs szex, mert a feleségem beteg, hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés
Elkapott valami vírusos betegséget és múlthéten végig az ágyat nyomta, akkor megértő voltam, aztán jobban lett, de most meg megfázott és megint csak fekszik. Tudom, hogy gáz vagyok, de nem bírom tovább!
2012. okt. 17. 22:15
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
11%

" De jobban belegondolva ez már a 3. hét, mert előtte meg a szüleinél volt vidéken.."

Hopika, lehet porszem került a gépezetbe...

2012. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
miért, előtte soha nem volt olyan szakasz az életedben, hogy "hosszabb" ideig nem szexeltél? ennyi ki kéne bírnod! M.A.S.Z.T.I.!
2012. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
2%

Húha, nagyon rákattantak a kérdésedre a lyányok, úgyhogy árnyaltan kell fogalmaznom.


Azt ugye tudod, hogy amiről nem tud az ember, az nem fáj?

2012. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
89%
az árnyalt fogalmazást is értjük, sőt bele is tudunk kötni :))
2012. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 23-as, 3 expasim is ezt hitte, csakhogy én megtudtam.. :) És akkor bizony fájt. Pedig nem valami kis idióta 20 évesek voltak, akik nem tudnak titkolózni :)

Ha a kérdező barátnője is ilyen, mint én, akkor egyből levágja.


Én igazából már akkor rájöttem, amikor még csak dumálgatott a csajjal. Pedig nem éltünk együtt, heti 2 napot voltunk együtt.

2012. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Micsoda ötlet! Hagyjatok már békén a recskával, magára az együttlétre vágyom.
2012. okt. 17. 22:38
 27/48 anonim ***** válasza:
98%
Nos, ha arra vágysz, hogy a pároddal EGYÜTT legyél, akkor szereted annyira, hogy vársz pár napot/egy hetet, amíg jobban lesz és neki sem lesz kínszenvedés lázasan, torokfájással vagy bedugult orral szeretkezni, köhögés közben.
2012. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
97%
Úr Isten! tessék ápolni a feleségedet, nem a szexre gondolni. Ő beteg, te meg magadat sajnálod? Szégyelld magad!
2012. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
94%
Szereted a feleséged?? Akkor gondold át mit jelent ez abban az esetben, ha ő épp beteg. Nagyon gondolkozz el ezen!!!
2012. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
96%
Mondtad már ezt neki?
2012. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!