Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hete nincs szex, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete nincs szex, mert a feleségem beteg, hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés
Elkapott valami vírusos betegséget és múlthéten végig az ágyat nyomta, akkor megértő voltam, aztán jobban lett, de most meg megfázott és megint csak fekszik. Tudom, hogy gáz vagyok, de nem bírom tovább!
2012. okt. 17. 22:15
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
89%
Figyu, elhiszem, hogy rossz, de hát ki kell bírni, mint ahogy ki kell bírni sok mindent az életben. :) Úgy ahogy írták, mi lesz, ha szülni fog? Attól mert harmincas éveidben leszel akkor, még egyáltalán nem biztos, hogy "papásabb" leszel és kevésbé kívánod a szexet. Arról nem is beszélve, hogy nem biztos, hogy csak a szülést követő 6 hétben lesz majd szexstop, lehet, hogy veszélyeztetett terhesként az egész 8-9 hónapot önmegtartóztatásban kell élnetek. Ilyenkor a baba és a kismama egészsége fontosabb mint a szex. Ilyenkor más úton-módon kell együtt lenni. A mostani betegsége kapcsán beszéltetek erről? Egyelőre húzd ki a masztival amíg meg nem gyógyul. Ennyit ki lehet bírni, ha 26 vagy ha nem.
2012. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

ma 10:46


Szánalmas vagy...nem veszed észre hogy kettőnk közűl kit ugattak le a válaszolók?19 válaszolóból 18 elmondta hogy nem vagy normális...

2012. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Vegyél neki wicket hamarabb meggyógyul:)
2012. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
48%-os, elhiszem, hogy szar, hogy ilyen sikertelen vagy a nőknél, de ne itt éld ki magad, kettőnk közül te vagy a szánalmasabb, hogy 31 évesen úgy beszélsz, mint vmi kocsis.
2012. okt. 18. 15:41
 45/48 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha ilyen lenne a férjem, én elválnék. Az is nagyon gáz, hogy ezt ide kiírtad. Magadtól nem volt ötleted?
2012. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
10%

tegnap 15:41


É önszántamból választottam ezt!!Bármely hihetetlen is,elötte olyan életet éltem hogy volt amikor 3 csajom volt egyszerre és mindegyikkel dugtam...jó pár nőt magam mögött tudhatok és olyanokat is akiknek másnak könyörögni kellett.Tudom ez számodra mind hihetetlen,de ez így van.Én próbára tettem magam és rájöttem hogy képes vagyok kibírni eddig is ha nagyon akarom,és ez nem azért van mert lúzer vagyok vagy nem értek a nőkhöz.De ez egy hossszabb sztori ennél és nem hinném hogy bármi közöd is lenne hozzá.Ugyan akkor te még szánalmasabb vagy hogy itt sírsz hogy a feleséged em feküdt vel veled 2 hete..mint egy tini kisfíú..jajj most nem volt szex jaj most mi lesz..szánalmas vagy ved máár észre magad.Meg azt is vedd észre ogy mindegyik válaszoló elmondta a véleményét rólad..hát erről ennyit nyafogó kisfíú..

2012. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
44%

Kedves utolsó, nem hiszem el, hogy ennyire alacsony az intelligencia-szinted, hogy nem érted, hogy mit írt neked a kérdező. Neki nem azzal van baja, hogy nincs nőd x éve, hanem azzal, hogy ocsmányul beszélsz. A kérdező nem b@szni szokott, hanem szeretkezni.


De nyugodtan válaszolgass, senki sem volt kíváncsi szerintem arra, hogy hány nőd volt egyszerre. Olvass kicsit többet, hátha fejlődik a szövegértésed.

2012. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom, egy megfázással még nem kell az ágyat nyomni maphosszat. Nálunk hasonló helyzetben (8 éve vagyok házas, 30/F) a feleségem biztis megértené a helyzetemet és belemenne egy kis játékba. Emberek hát mi sem vagyunk fából. Az is csoda hogy 3 hete bírja szerencsétlen, könnyű azt mondani hogy köss csomót a farkadra(nő létedre) mikor fingotok sincs arról hogy mi napjában többször is szeretnénk. Ez olyan mintha nektek azt mondanánk bírd ki egy évig drágám, vagy dugd be krumplival a lukat. 3 hétig bírni, ez igen, teljesítmény. Bár én találékony lennék és már rég segítettem volna magamon amennyiszer csak lehet de ez nem mehet hónapokig mert meg van fázva. Gondolkodjunk már reálisabban. Nálunk egy hét után egyikünk vagy másikunk már felemlegeti ha nincs véletlenül sex. Nem tudom hogy megy ez nállatok, hogy még 3 hét múlva is kuss legyen a férjnek. Szánalmasak vagytok.
2012. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!