Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy tovább bírjam?

Mit tegyek, hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, és ciki v nem, szűz vagyok. Viszont pár nap múlva nálam alszik egy csaj, aki már több éve bejön. Ő 18 éves, és ő is szűz. Nem szeretném elhalasztani az esélyt, és minél jobb, élvezetesebb estét akarok vele. Mivel nincs tapasztalatom, félek, hogy nagyon hamar elmegyek majd, főleg úgy hogy nagyon fullos csajról van szó. Tud valaki adni valamilyen tippet, hogy minél tovább bírjam? Esetleg ha kiverném előtte? Úgysem venné észre, hiszen neki sincs még semmilyen tapasztalata, és így tovább bírnám énis.

2014. jún. 26. 01:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
És ha ő verné ki neked előtte? ;)
2014. jún. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nemhinném, hogy megtenné, az is lehet, hogy nem fogja engedni. de mindenképp próbálkozni fogok, hátha.
2014. jún. 26. 02:03
 3/12 anonim ***** válasza:
verd ki előtte pár órával
2014. jún. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szűz voltam, mikor megismertem a barátnőmet, aki már nem volt az. Ő a pettinget javasolta eleinte 2 alkalommal. Az első gyors volt nagyon az én részemről a második már nem igazán. Tudom, egyszeri alkalom, benne vagy a közepében. Ha megpróbálod elterelni a gondolataidat, az talán segít.
2014. jún. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szóval ha előtte kiverem + a gondolataimat és megpróbálom elterelni minél jobban, akkor összejöhet egy jó buli? :D
2014. jún. 26. 02:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó ötlet, hogy kivered előtte, de az nem,h eltereled a gondolataidat és azért nem jó ötlet mert szerintem nem fog menni :D Mármint ott van előtted egy szép lány akivel szexelsz és nem hiszem, h másra tudsz gondolni miközben, hát tudod :)

Én azt tudom tanácsolni, h élvezd, ne parázz rá, ha hamar elélvezel akkor semmi baj nincs nem fog bénának tartani, utána simán tarthattok még egy menetet. Esetleg annyit csinálhatsz, h ha már érzed, h hamarosan elélvezel akkor lassítasz a tempón, v leállsz és helyette megcsókolok, simogatod pár másodpercig és után megint mehet a menet :D

2014. jún. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 zoliba' ***** válasza:
tudod mit? izgasd fel ,én meg megdugom helyetted.
2014. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem vágd le a tököd és a kezeddel tologasd a hüvelyébe neki, úgy nem élvezel el pubi!
2014. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy pohár bort, az is használ. + verd ki + gondold azt , hogy a mari nénit dugod a szomszédból
2014. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ti biztos úgy születtetek hogy tudtok dugni barmok :/

utolsónak köszi azért

2014. jún. 26. 16:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!