Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, hogy tovább bírjam?

Mit tegyek, hogy tovább bírjam?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, és ciki v nem, szűz vagyok. Viszont pár nap múlva nálam alszik egy csaj, aki már több éve bejön. Ő 18 éves, és ő is szűz. Nem szeretném elhalasztani az esélyt, és minél jobb, élvezetesebb estét akarok vele. Mivel nincs tapasztalatom, félek, hogy nagyon hamar elmegyek majd, főleg úgy hogy nagyon fullos csajról van szó. Tud valaki adni valamilyen tippet, hogy minél tovább bírjam? Esetleg ha kiverném előtte? Úgysem venné észre, hiszen neki sincs még semmilyen tapasztalata, és így tovább bírnám énis.

2014. jún. 26. 01:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy időben kórházban dolgoztam, s szabad bejárásom volt a hozzá tartozó nővérszállóba is. Ott a nővérekkel Lidocain sprayvel szoktuk késleltetni a dolgot. Nem tudom, hozzá lehet-e még jutni.
2014. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt miből gondolod hogy hamar elmész majd dugás közben? Pinát dugni nem olyan mint farkat verni. De ha el is mész hamarabb mint szeretnéd még akkor is előttetek az éjszaka és 10 perc múlva megdugod újra akkor már biztos nem fogsz gyorsan elsülni.

De amúgy te tudod hány lövetű vagy. Ha nem bírsz egymás után rövid idő múlva többször spriccelni akkor inkább ne verd ki előtte mert majd az lesz, hogy fel se fog állni.

2014. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!