Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen, gyerekes viselkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen, gyerekes viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés

Vágyok egy lányra/ nőre,megszerzem,ágyba bújunk néhányszor, és utána eldobom magamtól,mint egy megunt játékot.


És folyamatosan ez megy nálam közel 10 éve,csak a lányok/nők cserélődnek.


Azért kérdezem,mivel minden korombeli srácnak évek óta tartós kapcsolata van,menyasszonya vagy felesége.



2015. júl. 3. 15:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyerekes viselkedés, hanem bunkó, kihasználó viselkedés. Aztán meg mi rendes férfiak szívunk a nőkkel, mert mire hozzánk eljutnak, tele vannak mindenféle előítéletekkel és sérelmekkel.
2015. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az előttem levőnek igaza van: ezek után kissé nehezebb elítélni egy ugyanilyen nőt, hiszen a mi nemünk sem lesz példa nélküli.
2015. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A gyerekek nem viselkednek ilyen erkölcstelenül, pláne nem tudatosan, itt a különbség. Ha neked a testi élvezetek jelentik az örömöt, és ezzel senkinek se ártasz, akkor ez nem téma. Kit érdekel, hogy ki mit csinál a te korodban? Te te vagy, ők meg ők, jó ha el tudod határolni magad a tömegtől és tudod, hogy nem kell őket követned. Nem kell büszkének se lenned az életstílusodra, mert hát elég primitív, de szégyellned se, ha te más vagy. Attól, hogy a társadalom belénk sulykol egy bizonyos rendszert (iskola, munkahely, család, gyerekek, stb.) azt még nyugodtan letojhatjuk. Én is így teszek, bár nekem sosem volt tombolós korszakom és szerintem nem is lesz, mert a méltóságom nem engedné és különben se látok semmi ésszerűt ebben. Nem kell most idekeverni a nemek harcát, csak a buta ember hordoz magában - sokszor csak vélt - sérelmeket. Én úgy vagyok vele, hogy csinálom, amit akarok és csinálja más is, amit akar. Van egy tartós kapcsolatom, el vagyok jegyezve, össze fogunk költözni hamarosan és 1-2 éven belül akár egy kisgyerek is szóba jöhet. Mindenki más tempóban ér és más dolgokat tart fontosnak, élvezetesnek az életében. Hajrá, de azért okosan.

18/L

2015. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!