Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen, gyerekes viselkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen, gyerekes viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés

Vágyok egy lányra/ nőre,megszerzem,ágyba bújunk néhányszor, és utána eldobom magamtól,mint egy megunt játékot.


És folyamatosan ez megy nálam közel 10 éve,csak a lányok/nők cserélődnek.


Azért kérdezem,mivel minden korombeli srácnak évek óta tartós kapcsolata van,menyasszonya vagy felesége.



2015. júl. 3. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mocskosnak.
2015. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Egy idő után vágysz majd saját magadtól komoly kapcsolatra..., mindenkinek van egy ilyen korszaka amikor úgymond kiéli magát, neked ez lehet, hogy még évekig tart, de ez a viselkedés nem gyerekes, csak egyszerűen még nem vágysz egy kapcsolatra ennyi.., éld ki magad hajrá :D
2015. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ha kérhetem majd írjátok ki a korotokat és a nemeteket is :)

Én 24/ F vagyok

Kíváncsi vagyok csak,hogy ki kommentál

2015. júl. 3. 15:09
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 19/F
2015. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#1 22/F
2015. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem gyerekes viselkedés,neked így most a jó,akkor csináld.Azért majd szerintem fogsz Te komolyabbra is vágyni nemsokára.



2-es.

Nem mindenkinek van ilyen korszaka,nagyon tévedsz.

Nekem például egyáltalán nincsen,nem is volt,nem is lesz.

Az már más kérdés,hogy velem szóba sem állnak a nők,mert nem születtem helyesnek,de ez van.

Én mindig csak kizárólag komoly kapcsolatban gondolkoztam,de még soha nem jött össze sajnos,a fent említett ok miatt. :/

24/F

2015. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jól csinálod de csak akkor ha lepasszolod a használt nőket :D Küldd át hozzám :D Nem vagy gyerekes csak szeretsz dugni :D
2015. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 60 vagyok!

Szinte mindenkit szeretnék megdugni aki tetszik. 24 évesen nős voltam, és nemsokára gyerekem született. Ha valaki tetszik összejövök vele. De kell, és nem dobom el!

Te valószínűleg kicsit beteges vagy. Pszichiáter!

2015. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8/8 minden tiszteletem a tiéd,remélem 60 évesen,olyan leszek mint te :)
2015. júl. 3. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem nőttél még fel, és még dicsekszel is vele. Ha neked jó így, meg találsz megfelelő csajokat, akkor kit érdekel. Én mondjuk biztos nem vennélek pasi számba.

24L

2015. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!