Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 gyerekes anyuka vagyok 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekes anyuka vagyok 2 evesek a lanyok es spiralom van masfel eeveKb nyaron figyeltem fel ra h nem idoben jon meg a mensim hanem mindig picit hamarabb, mondjuk 28. a korul kene de mar ott tartok h 10. en megjon. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Puffadtnak erzem magam de semmilyen terhessegi tunetem nincs. Miert johet meg igy a mensi? (Havonta megjon normalis minden csak az idopont nem ami azelott ho vege volt most mar ho eleje. )
2014. dec. 3. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel a ciklus 28 napos, a hónapok közül meg csak a február ilyen rövid, ezért szép lassan vándorol a hónapok eleje felé, míg végül egy hónapban akár kettő is belefér, aztán megint a hónap végén lesznek egy darabig.

De neked a szülések ennyire lecsökkentették az intelligenciádat?

2014. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy sertegetned kéne...tudom h a ciklusok altalaban 28 naponta esedekesek.

Nekem nem volt soha 28 naposa ciklusom. Mindig ugyan akkor jott meg Azert tunt fel mostansag h mar ho elejen jarok.

2014. dec. 4. 08:26
 3/4 A kérdező kommentje:
A spiral felhelyezese ota eltelt masfel ev es beallt ho vegere amit a doki is mondott,h be fog allni.Ha nem lenne eltero a megszokottol akkor nem kerdezgetnek.
2014. dec. 4. 08:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nem kellett volna beszólnom. :(


Inkább az a fura, hogy neked sikerült a hónapok végére belőnöd, hiszen az egy megszabott rend szerinti késleltetést és utánállítást igényel. Mintha pszichésen a naptár szerint irányítottad volna.

A spirál egy steril gyulladást okoz a méhben, ez lehet hogy nagyobb inger már, mint a hó végének közeledte, vagy épp a terhességed tette helyre, rendszeressé a ciklusod. Ha vezetsz róla naptárat, akkor kiderül, hogy rendszeres-e.

2014. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!