Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit nézel meg legelőször egy nőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nézel meg legelőször egy nőn?

Figyelt kérdés

Én nőként egy pasin először az arcát nézem, ha az bejön, akkor az összhatást és végül az apró részleteket (fenék, vállak stb.)

Kíváncsi vagyok, hogy a férfiaknak min akad meg először a szemük :)



2015. júl. 3. 10:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

14- ez nem arról szól, hogy valaki kritikus a nőkkel szemben vagy sem.

Egyszerűen ez van belekódolva (már bocsánat a szóért) az emberekbe, férfiakba, nőkbe, hogy megnézik a másik nemet, és amit először megnéznek az általában az arc, mind a két nemnél. (ezek statisztikai tények, nem csak ezekből a válaszokból indultam ki)

Egy hótt ronda nő is megnézi egy férfi arcát és végigméri utána, ugyanúgy egy hótt ronda pasi is megnézi egy nő arcát stb.

Itt nem kritikáról van szó, ez alap biológiai beidegződés. :)


Bocsánat, hogy nőként hozzászóltam a témához. :)

2015. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

ÉN először a haját nézem hosszú-e dús-e

Aztán így jönnek:

2.nőies ruhában van-e,és hogy vékony nőiesen izmos teste van

3.bőre

4.Arc

5.cipő

6.nőiesség(járás,nőies ülés)

7.mosoly

Ezeket.

2015. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
59%
A válaszok pont azt tükrözik, amit a nők hallani szeretnének, valójában egy férfi elsőre mindig a nő fenekét és mellét nézi meg, utána jöhet a többi.
2015. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
csípőjének a ringását
2015. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
arc > popsi > didik :D persze az összhatás a legfontosabb végül ,de így ezek az "alap"
2015. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A nézését, meg a járását, csípőjének a ringását...:D


Na jó nem. Arc, alak, járás, mozdulatok. Alaknál azt, hogy megvan-e a derék/csípő kb 70%-os arány, tehát a homokóra alkat. Keskeny derék, szélesebb csípő. Egyenes-e a tartása, vagy görbe. Összkép magyarul.

2015. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 DreamWeaver ***** válasza:
Arc. Ápolt, nőies külső. És valami megfoghatatlan belső kisugárzás, ami szimpátiát kelt bennem.
2015. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Arc fenék mellek lábak. De mióta barátnőm van azóta semmi se :-D
2015. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hogy van-e farka:D
2019. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!