Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit nézel meg legelőször egy nőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nézel meg legelőször egy nőn?

Figyelt kérdés

Én nőként egy pasin először az arcát nézem, ha az bejön, akkor az összhatást és végül az apró részleteket (fenék, vállak stb.)

Kíváncsi vagyok, hogy a férfiaknak min akad meg először a szemük :)



2015. júl. 3. 10:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%
Arc, mell, segg :-)
2015. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%
Arc
2015. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%
A szemeit. Utána arc, majd lefelé haladva egészében a testalkat, mellek, derék, csípő, fenék, lábak.
2015. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

Az arcát.

Nálam az arc a külsőnek minimum a felét elviszi...

2015. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A nők többsége azt hiszi, hogy a mell és a fenék a legelső. Én viszont kételkedtem benne, ezért bátorkodtam kiírni a kérdést. Köszi az eddigi válaszokat :)
2015. júl. 3. 10:28
 6/29 anonim ***** válasza:
30%

Az arcot.

A testnél nálam csak annyi hogy vékony legyen és ápolt

Esetemben a deszkák még előnyben is vannak :)

2015. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Pedig tényleg nem csak a másodlagos nemi jellegekről szól a dolog, sokkal fontosabb az összkép.

De a mell és a fenék se ilyen egyszerű - legalábbis nekem. Legyen arányos a teste, nem pedig csak úgy minél nagyobb, annál jobb oszt ennyi. Pl. ha szegénykének vékony a teste, de hatalmas tőgyei vannak, akkor megette a fene. Inkább legyen kisebb, feszes cicije, ami jobban idomul hozzá :)

2015. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Nyáron ez nagyon nehéz :)

De az arcánál kezdem, gyakorlatilag a feje búbjától a talpáig megnézem 1 másodperc alatt.

De ilyenkor nyáron mikor miniszoknya van rajtuk meg az a mini farmer rövidgatya akkor 1-2 másodpercre leragadok a combjainál :)

De ha nem tetszik arcra akkor hiába jó a teste, ha pedig tetszik arcra de borzasztó a teste akkor nem kell.

2015. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
84%
a nézését meg a járását, meg a csípőjének a ringását
2015. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább járnék olyannal, akinek szép az arca, de nem jó a teste, mint akinek jó a teste, de nem szép az arca.
2015. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!