Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit nézel meg legelőször egy nőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nézel meg legelőször egy nőn?

Figyelt kérdés

Én nőként egy pasin először az arcát nézem, ha az bejön, akkor az összhatást és végül az apró részleteket (fenék, vállak stb.)

Kíváncsi vagyok, hogy a férfiaknak min akad meg először a szemük :)



2015. júl. 3. 10:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

Köbö mint a 8-as.

Gyakorlatilag tényleg pár másodperc alatt végignézünk egy nőt, fontos az arca és a teste is számomra, aki nem vonzó számomra azzal nem jövök össze.

A mellméret másodlagos nem baj ha kisebb, a formája jobban számít.

2015. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

1.Szemek

2.Arc

3.Kezek

Utána jöhet a többi...

2015. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Nincs egy dolog. Minden nőn más vonzza a tekintetemet elsőre. Lehet az valami szép, de lehet valami hiányosság is.
2015. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
3%
Oh igazi kis kritikus pasikkal van tele az oldal. Ez szép.:D Azért megnéznélek titeket is, hogy mennyire vagytok tökéletesek.:)
2015. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
:)
2015. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

legeslegelsőnek az arcát, aztán a derekát és a csipőjét, aztán fenék és mell, ilyesmi

a szemét egyáltalán nem szoktam nézni, engem nem fog meg, és egyáltalán nem tartok senkit szebbnek vagy csúnyábbnak, inkább attól lesz szép szeme valakinek, mert szeretem

az arcán a haját és a mosolyát tartom fontosnak, ha szépen mosolyog, akárcsak egy félszeg mosoly is elég, az már nyerő, de ha nem is mosolyog vagy idétlenül, akkor az annyira nem előnyös

2015. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Arc alak mell popsi
2015. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Arc, haj.
2015. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 aladar12 ***** válasza:
100%
arc, szem, haj, cici, alkat és fenék.
2015. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ami éppen a látóterembe esik, és érdekes. Mondjuk ha előttem van, nekem háttal, áttetsző nyári ruhában, alatta tangában, akkor először a fenekét, majd a testalkatát, utána a mozgását, ha pedig ezek alapján érdekes, akkor próbálom elölről is megnézni, ha csak ehhez nem kell versenyt futnom.
2015. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!