Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasi, ferfiak. Oszinten....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi, ferfiak. Oszinten. Eddig nem volt gondom a puncimmal de most mar elbizonytalanodtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Teljesen kilognak a kis ajkaim, nem picit hanem ugy igazan. Eddig ugy volt h nem torodtem vele es aki pasi meglatta meg tetszett is neki es szerettek vele jatszani. De lehet nemis igaz?! Az itt olvasottak alapjan eleg sok ferfi undorodik tole. Olvastam vlhol ahol egy lany ossze szedte a kommenteket h mennyien irjatok h csunya es undorito. Mi az igazsag? Ha agyban lennetek dicsernetek a puncit ha nem is tetszene? 23N
2015. júl. 2. 08:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem is a te dolgod, hogy bármit csinálj vele.
2015. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 DreamWeaver ***** válasza:
100%

Ha azt nézem, van egy lakás, amiben lakom, nekem édeskevés lenne, ha a pince csili-vili, ha közben a hálóban penészesek a falak, a konyhában meg csótányok fogócskáznak. Azért szeretem a lakásomat, akár rövid-, akár hosszútávon lakom benne, mert tiszta, rendezett, komfortos és biztonságérzetet ad. Ez egy allegória. Remélem, érted.


Akik itt ismeretlenben és látatlanban kritizálják a puncid, azért teszik, mert szeretnek kritizálni, és feltűnést kelteni. Emellé még nagy valószínűséggel éretlenek és életükben nem láttak puncit a valóságban. Arról nem beszélve, hogy soha nem volt semmilyen kapcsolatuk lánnyal. Eddig úgy volt, hogy nem törődtél vele és aki pasi meglátta, még tetszett is neki és szerettek vele játszani. Játszuk azt, hogy innen töröljük a kérdésed hátralevő részét és folytassuk így, hogy... ez nem véletlen. A puncid gyönyörű örömforrás. Minden okod megvan arra, hogy büszke legyél rá.

2015. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rendben van!A legkevesebb idő menne a nézegetésre,tudnék sokkal jobbat is,:-)
2015. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Fúj, nagyon undorító lehet a pinád.
2015. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!