Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasi, ferfiak. Oszinten....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi, ferfiak. Oszinten. Eddig nem volt gondom a puncimmal de most mar elbizonytalanodtam. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Teljesen kilognak a kis ajkaim, nem picit hanem ugy igazan. Eddig ugy volt h nem torodtem vele es aki pasi meglatta meg tetszett is neki es szerettek vele jatszani. De lehet nemis igaz?! Az itt olvasottak alapjan eleg sok ferfi undorodik tole. Olvastam vlhol ahol egy lany ossze szedte a kommenteket h mennyien irjatok h csunya es undorito. Mi az igazsag? Ha agyban lennetek dicsernetek a puncit ha nem is tetszene? 23N
2015. júl. 2. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha tetszik csak akkor dicsérem meg! Esetleg kép?
2015. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatsz képet megmondom :D Számomra egy pontig kifejezetten szebb mint a baba punci, de egy bizonyos pont után tényleg nem a legszebb viszont úgysem számít mert punci punci :D
2015. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem az enyem. De teljesen igy nez ki. [link]


Szerintetek?

2015. júl. 2. 09:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nekem semmi bajom vele.
2015. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne legyen gondod most sem, és ne bizonytalanodj el. Bebaxna, ha mindenki megszólná a másikat, mert nem tökéletes a nemi szerve. Elég sok elkeseredett pasi és nő lenne egyaránt, ha elővennénk a centit szexuális együttlétek előtt, és ez lenne a döntő.
2015. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2es vagyok, ha szép ápolt akkor semmi probléma sincs vele :)) !
2015. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze h apolt. Csak megis a kilogo ajkakkal nemtudok mit csinalni :(
2015. júl. 2. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már... a kis farkú emberek helyett most jönnek a "saláta" puncis nők? Eszem megáll...

Nő vagyok. NEm vagyok leszbikus. Ha a puncid olyan, mint ami a képen van, akkor gyönyörű vagy. HIDD EL! :D

És már nem azért, de a babapuncira is ugyanannyian fújolnak, hogy olyan, mint egy gyereké, meg mi élvezet van benne, nyalni, ha olyan kicsik a kisajkak... Nekem babapuncim van, de ezeket a kommentelőket leszarom. Neked is ezt kéne tenned.

2015. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem nem jon be de ez egyeni velemeny :) egyebkent meg tenyleg ne erdekeljen mit mond mas ;) ez a tied legy ra buszke :)
2015. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És ha kilógnak, kit érdekel? A puncinak nem az a fő funkciója, hogy szép legyen :)
2015. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!