Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Elbizonytalanodtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elbizonytalanodtam, Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2 éve van párom együtt is élünk, én szombaton egy rendezvényen megismertem egy zenészt akivel beszélgettünk és csak szépet mondott és csak dícsért a barátomtól 2 év alatt nem kaptam ennyi dícséretet:( Telefonszámot cseréltünk és azóta azt írja smsben hogy szeret és találkoztunk tegnap és majdnem szeretkeztünk 2. találkozáson de én nem akartam nagyon egymásra gerjedtünk...Nagyon jól éreztem magam vele, de bűntudatom van a párom miatt nem csaltam meg soha mit tegyek? Hagyjam el a párom? Ő már 3szor megcsalt sokat szenvedek mellette de nem enged el. ez egy jel lehet hogy hagyjam el és kezdjek új életet egy ilyen pasival mint a zenész pasi? Ő azt mondja velem szeretne boldog lenni és hogy azt szeretné ha a barátnője lennék!Tanácsokat szeretnék köszönöm!!20 éves vok ő 30
2011. júl. 21. 18:41
 1/5 Koldus ***** válasza:
Hát ha már a 2. találkozáskor meg akart fektetni, nem hinném, hogy hosszú távra tervez veled...
2011. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen elgondolkoztam én is de ha csak szexet szeretne nem írna napi 5 smst és hívna többször!!Vagy igen?:S
2011. júl. 21. 18:46
 3/5 anonim válasza:
van aki kitartó és lehet sokat is képes lenne elkölteni csak h egy jót szexeljen:S ezé nem lehet bízni ma már a leg több emberbe:S
2011. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AndiBandi93 ***** válasza:

sajnos ez manapság teljesen átlagos, hogy addig jópofiznak a pasik míg meg nem döngetik a csajt... ismerek konkrét példát is ilyenre...(konkrétan nem kereste a csajt miután megdugta, és egyszer kb. 2 hét után azt mondta a csajnak telefonba hogy neki ez nem megy és szakít. Szegény csaj azóta is szenved ennek az emlékétől)

De lehet a helyedben lefeküdnék a zenész csávóval, de nem szakítanék a pasimmal, pont azért mert ő is megcsalt, ráadásul 3szor... Bár ez lehet rossz tanács, és csak a makacsság beszél belőlem...

2011. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!!Sajnos én is hallottam már ilyenről és ettől félek h nem őszinték az érzelmei irántam, képes lennék szakítani miatta!!!

Gondoltam arra h lefekszem vele de idővel és még nem szakítok a pasimmal de így nem lehet hogy ő megcsalt és én is mert akkor ugyanolyan leszek mint ő!

Sokat megbocsájtottam neki már sajnos és azért zavarodtam össze hogy lehet most elhagyhatnám és boldog lehetnék a másikkal aki talán:D nem ver át!!!Köszi válaszod

2011. júl. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!