Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lánynak elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom, hogy a pasik szerint milyen a tökéletes nő, hogy hogyan kéne kinéznünk... de ti vetettetek már magatokra pillantást (tisztelet a kivételnek, és nem vagyok feminista!)? vagy miért r.ibanc az a nő, akinek elvárásai, ideáljai vannak? nekem p [link] például ő.. :D

miért vagyunk válogatósak rögtön azért, mert nem állunk le akárkivel? és miért baj, ha azt mondjuk, a pénz jó alap? nem győzi le a modort, de ha megfelelő külső és kedvesség is párosul hozzá, az óriási vonzerő. vagy csak ennyire irigyek a mai srácok? :)

19/L



2015. jún. 29. 22:00
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Nem az elvárásokkal van gond, hanem, hogy sok ember ezekért cserébe szinte semmit sem tud nyújtani. Neked 19 évesen mégis milyen jövedelmed van? Maximum diákmeló. Vagy azt gondolod az anyagi elvárás rád nem vonatkozik?
2015. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Rodrigo

Baromságot írsz. A csajoknak is számít a külső, mert a pénzes vagy, emellett alacsony, mikro p...csű, dagadt szerencsétlen, akkor Max "veszel" egy barátnőt magadnak.

Egy értelmesebb férfi sem elégszik meg a helyes pofival és a csöcsvillantással hosszútávon.

2015. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre válaszolnék első körben: NEM BAJ ha egy nőnek, lánynak vannak elvárásai. De itt jön be a HA- szócska.

Akkor legyenek a nőnek elvárásai ha ő is tud érdemben mit nyújtani a férfinak. Nem csak arról beszélek, hogy bájos arca van és kedves, meg lehet vele heti 5x szexelni. Ennél jóval több kell.


A pénz: akárki akármit mondd , fontos. Ilyen világban élünk, pénzből élünk. Fontos, de nem a LEGfontosabb. Viszont a nagy anyagi különbségek később kibuknak és bizony nem tesznek jót a kapcsolatnak.

Én abban a modern nézetben nőttem már fel, hogy nem kell minden éttermet és a mozit a pasinak fizetnie, igenis vagy felezünk ( még extra lovagias pasiknál is) , vagy egyszer ő fizet, egyszer én.

Volt olyan párkapcsolatom ahol én 3x annyit kerestem mint a pasim és bizony őt ez veszélyezte. Sokszor előjött ez közöttünk - mindig az ő részéről.

Nekem vannak elvárásaim , de teszek azért, hogy "lehessenek". Igaz egy 10-sel öregebb vagyok. :)


Persze rengeteg pasi van aki okos, jóképű, kedves és még gazdag is. Csak mi nők azt felejtjük el, hogy ezeknek a pasiknak is vannak elvárásai. És ha már egy kicsit is okosabb a pasi nem éri be annyival, hogy a nő jól néz ki mellette. :) Az ilyen pasik szeretik ha a nő nem csak szép hanem okos is. Sőt, mondhatom, hogy rengeteg pasi szereti az intelligens nőket. És ha az intelligencia mellé szép külső is párosul- az halálos :)



Tegyél le valamit az asztalra, hogy bármit is elvárhass másoktól.


28/N

2015. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Nem rinyálni akarok senkinek teljességgel megértem, hogy a pénz az egy nagyon jó alap hiszen rengeteg család megy tönkre mert összekaptak éppen az anyagiakon vagy egyáltalán ki sem jönnek abból amit keresnek. Viszont én még pár dolgot hozzáfűznék az anyagiakhoz:


A mediánjövedelem Magyarországon tavaly havi 109 ezer forint volt, tehát 3,285 millió ember kevesebb mint 65 ezer forintból él havonta. Ez rengeteg ember :D



Másik dolog, hogy tavaly előtt végeztem Debrecenben villamosmérnök szakon debrecenben, második éve dolgozok benne van bsc és msc diplomám is, hónap elején 160 000 Ft-ot és 40 000 Ft erzsébet utalványt kaptam kézhez!?



Na most vagy otthon lakok elköltök havi 60 000Ft-ot csak arra, hogy egyek a munkában és bejárjak, a 40 000Ft erzsébetet le adom otthon cserébe, hogy ott lakhatok. Marad 100 000Ft-om ha nem veszek se 1 ruhadarabot nem megyek el moziba, szórakozni a barátokkal akkor 1év alatt összetudok gyűjteni 1millió 200 000 Ft-ot. Ha 5 évig nem költök semmire 1Ft-ot sem akkor tudok venni egy full alap felszereltségű új skoda octaviát !?


Másik lehetőség, hogy elmegyek albérletbe, 60 000Ft az azbérlet,20 000Ft a rezsi. A fél fizetésem már nincs meg, de még nem ettem 1 falatot sem :D. Na most, ha 25évesen elég jónak mondható diplomával ennyi pénzt keres az ember akkor mégis mi a francot vársz el ?


64 000Férfi és 60 000 25év körüli nő él jelenleg az országban, Ha csak 20% férfi benne van a a fent említett 3millió főben akik 60 000Ft-ból élnek Marad 51 000 Férfi ha úgynézzük, hogy az átlag kereset kb. az enyém olyan 30 000 főre saccolnám, hogy ennyit keresnek, fent marad 21 000 férfi (persze ez csak sacc valójában szerintem kevesebb) akik kitudnák szolgálni a te igényeidet és erre a számra ott az összes 60 000nő :D. Szóval vagy rohadt okosnak és mellette meseszépnek sőt mindezek mellé még szerencsésnek is kell lenned, hogy fogj 1 olyan csávót amilyet akarsz (ja mert azt még kihagytam hogy ott van a 21 000 férfi ennek 30%-a mondjuk edz, annak viszont csak 20%-a jóképű ugye :D) vagy realizálod, hogy oké valamiből le kell adnom vagy egyedül halok meg :)



Bocsi a hosszú írásért rövidebben nem tudtam hirtelen kifejteni a véleményemet :)

2015. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

#44 nyugi ,te 2-3 év múlva nem 160-t fogsz keresni hanem told meg az elejét egy +2-vel.

Hidd el,pont neked nem kell paráznod,csak nagyon tedd oda magad,hajts teperj.Minden melót te vállalj el,te legyél az aki megcsinál mindent,és figyeld meg én 180-al kezdtem annó,és nagyon gyorsan elértem,hogy ez 3kiló legyen,jó ebben nem volt 1,5 évig se magánélet se más,csak sport,sport-egyetem-meló ennyiből állt az életem,3 ember munkáját végeztem el,hogy minél több tapasztalatot szerezzek és sok mindenre legyen rálátásom.

Neked gondod nem lesz mivel piacképes a diplomád.

2015. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy lesz több is idővel én csak azt mondom, hogy az átlag kereset egy átlagos végzettséggel/diplomával rendelkező embernek kb. 140 000-160 000Ft körül van és nem fog se a kedves kérdező se senki más csak úgy belebotlani egy általa leírt férfiba olyan könnyen és, ha találkozna is nagyon keményen kéne tepernie, hogy megkapja neki is kellenek ambíciói és nem csak a tökéletes pasi megfogása hanem valami életcél, szépen kell kinéznie nem csak születnie hanem tenni is érte okosnak is kell lennie tudjon szépen megnyilvánulni ilyen közegben tájékozódottnak lenni a világban stb. mert, ha nem akkor pár havi "használat" után kifogja dobni a srác


Nincsenek bajok az elvárásokkal csak te is tudj legalább ugyanannyit nyújtani a másik félnek mint amit te elvársz tőle

2015. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 rodrigoo válasza:

Hogy tudsz e rola vagy sem az a te gondod, de mind férfiak mind nők esetében léteznek elvárások.

Tegyük fel, hogy egy lusta fiu, aki ráadásul csunya is találkozik egy gyönyörű lánnyal, aki magányos és pasit keres. Odamegy hozzá és megkérdi lennél-e a barátom? A lány miért mond szinte biztos nemet?

Mert vannak elvárásai az udvarlással kapcsolatba, azzal hogy hogy nézzen ki a pasi és még sok egyébbel...

Igen fontos az is, hogy néz ki, amint elöbb is irtam. A nem annyira fontos, mint a ferfiaknak, az nem jelenti azt, hogy nem fontos.

Mindkét fél általába hasonló szokot lenni csak éppen más szempontok alapján itelnek meg egy nőt mint egy férfit. Ha meg valakinek magassak az elvárásai az ö értékéhez képest idővel lefarag belőlűk. Ami azt illetti jó okkal kezdi magassal és abból enged. Ha meg magassak az elvárásai az értékéhez az az ö gondja, mit zavar téged ha egyedül marad (de nem fog, mert alkalmazkodik)

2015. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

nem nekunk nem csak ez szamit..h legyen kocsid penzed jol nezz ki..csak azt hiszitek ha ezek megvannak akkor mar az osszes no a karjaitokba hullik..meg mit nem! en szemely szerint leszarom ha vkinek nincs kocsija vagy nincs agyon kigyurva..es nem is nagyon erdekel ha nem a legszexibb pasi mert az erdekel ami belul van..es ti fiuk eloszor egy lanyt nem a kulseje alapjan iteltek meg! es ne momdjatok h nem mert nem igaz(tisztelet annak az 1-2%nak aki szereti megismerni a lanyt mielott itelkezik es nem a kulso fogja meg) de sajna olyan szinte nincs aki ne a kulso alapjan valasszon kiveve ha mar regota ismeri az illetot es mar beleszeretett..es a penz..vannak olyanok akik csak a penzetekre hajtanak de azok olyanok is de vn olyan aki leszarja ha nincs 1milliod(bar ezzel kevesen vagyunk igy)..ez a magan velemenyem..es tudom h vannak olyanok akik csak kulsore mennek..beszeltem par olyan fiuval aki velem beszelte meg h most 3 lany kozul melyiket is valassza..na es erre mi a magyarazatotok? mindenki a kulsot nezi meg eloszor legyen fiu vagy lany..mert ha meglatsz egy rondacska lanyt/fiut nem igen fogsz vele szobalni..de ha mar dogos akkor rogton felkelti az erdeklodesedet..ennyit errol

bocsi hosszura sikeredett..es helyesirasi hiba van benne..bocsi..

2015. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!