Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lánynak elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom, hogy a pasik szerint milyen a tökéletes nő, hogy hogyan kéne kinéznünk... de ti vetettetek már magatokra pillantást (tisztelet a kivételnek, és nem vagyok feminista!)? vagy miért r.ibanc az a nő, akinek elvárásai, ideáljai vannak? nekem p [link] például ő.. :D

miért vagyunk válogatósak rögtön azért, mert nem állunk le akárkivel? és miért baj, ha azt mondjuk, a pénz jó alap? nem győzi le a modort, de ha megfelelő külső és kedvesség is párosul hozzá, az óriási vonzerő. vagy csak ennyire irigyek a mai srácok? :)

19/L



2015. jún. 29. 22:00
1 2 3 4 5
 21/48 B.G 88 ***** válasza:
ne hányjál, nem egészséges :)))
2015. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Lehet egyetemista vagy de Érzelmi IQ_d nem sok,hogy te itt vad barmozol,gratulálok neked.

Én azt csinálom ami működik,tudod leteszteltem és megy,mint amikor megírom a kódot leteszteltem működik akkor jó építsük tovább a szoftvert.

Én arra értettem,hogy mindig más meg más,hogy jajj az ország szegény hát hogyan legyen pénzem.

KIT érdekel az ország,egy dolog érdekeljen,hogy TE éljél jól,ne mással törődj csak legyen célod,és mint az állat teperj érte.

Ez működik szerintem.Az,hogy siránkozunk,hogy éhhalálban az ország attól nem leszel előrébb,csak magadat építed le.

2015. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Létezik lelkitárs, és ez lenne a párkapcsolat lényege. Attól hogy elmeséltél egy ilyen történetet, semmit nem támaszt alá. Az már a generációnk szégyene, hogy az egész párkapcsolatosdi húspiac lett, és semmi más nem számít, csak hogy kinek van több pénze vagy nagyobb bicepsze.
2015. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

érzelmi IQ???

azt EQ-nak mondják. :) Ezt sem tudtad? Pedig már izmos vagy és ecset a hajad! ejjejj...

2015. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Igen ez van,mint egy állásinterjúnál ,,piacképesnek" kell lenned,ha csajozni/pasizni akarsz.

Ez van ehhez kell alkalmazkodni,ezt a békát be kell nyelni szépen.


Pl.:Kezdj el hisztizni a gravitáció ellen,és tiltakozz,hogy már pedig a köcsög gravitáció há nehogy máááá,és próbálj leugrani.


Mi fog történni ha leugrasz valahonnan?

Szépen lezuhansz,ha hisztizel ha nem,ha tetszik ha nem,le fogsz zuhanni.

2015. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Attól tartok, te is az a tipikus 18 éves díszhuszár vagy, aki azt hiszi, hogy ki van gyúrva, és mindenben rohadt okos.:)) Kergesd csak tovább a ribiket, cserélgesd őket hetente, de könyörgöm, legalább ne próbáld megmagyarázni, hogy ez lenne a követendő út.
2015. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Nyugi már, emberek... a csajnak legyen szép haja, körme, bőre, mosolya, ez elvárás. Egy pasinál is, tudjátok meg! és ez mind pénzbe kerül, szóval mondhatjuk, hogy pénzt kell áldozni a külsőre, ez nem vitás. a lyukaimról (-.-) meg annyit, hogy nem csak az Audi lebeg a szemem előtt, és én imádok beszélgetni. csupán annyi, hogy manapság az a nő a k.urva, akinek vannak igényei, mert csak a b.aszás számára lényeg meg a külcsíny... pedig dehogy. csak szeretnénk jól érezni magunkat az utcán, ha a párunk mellett megyünk. a tökéletes persze mindenkinek más, nem is akarom meghatározni.

ó, és még nem tettem fel ide kérdést, üzenem a csitriző okostojásnak.. :D

2015. jún. 30. 00:04
 28/48 anonim ***** válasza:

Így is használják Érzelmi IQ,EQ-Emotional Quotient.

HIába gúnyolódsz 24-es,mint az oviba kajak ezt csinálod.

Frusztráltságodat rajtam éled ki.

Mi lenne ha elkezdenél olvasni személyiségfejlődésről?Ismerkedésről?Csajokról?

Talán sikeres lennél?

És átlátnád amikről most beszélek,és azokat az elveket követem amit már több sikeres ember is kitapasztalt,és leírt.

Leteszteltem,működik ennyi az egész,nem a levegőbe beszélek saját bőrömön tapasztaltam ezeket.

Naplót írtam róla,komolyan kielemeztem a haverral mindent.

Sokat tettem és teszek én ezért,sokan ti a felét se bírnátok amit én naponta teszek az életemért,amikor már este ájulnék el,de még tanulnom is kell,ez a kemény.Amikor a céljaidért mindent beáldozol szinte,akár még az egészségedet is.

2015. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Pont ezt mondom kérdező.Beszélhetsz te nekik.

Tipikusan azon emberek oltanak akik otthon elvannak,semmit se tesznek magukért,a semmiért fogadja el őket a lány.

Ez nem fog menni.Ma már nem.

Nem tudom miért kell ribizni a nőket,komolyan mondom.

Én senkit se ribizek le,mert nem,ennyi tiszteletet adjuk már meg.

2015. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
az önmarketing egy állásinterjúnál is nagyon fontos, nemhogy párkapcsolatban... nem kell állandóan virítani, de fontos, hogy az ember lánya/fia nézzen ki valahogy, és jó legyen a társaságában lenni. nekem 14-15 éves koromban volt egy nagyon slampos időszakom, kövér voltam, nem törődtem a rendszeres hajmosással, de azóta, hogy lefogytam és rendbe szedtem magam, adok magamra, tapintható a változás. a jó külső (amiért meg kell dolgozni!!) önbizalmat ad, önbizalom nélkül meg nincs sikeres szerelem.
2015. jún. 30. 00:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!