Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lánynak elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom, hogy a pasik szerint milyen a tökéletes nő, hogy hogyan kéne kinéznünk... de ti vetettetek már magatokra pillantást (tisztelet a kivételnek, és nem vagyok feminista!)? vagy miért r.ibanc az a nő, akinek elvárásai, ideáljai vannak? nekem p [link] például ő.. :D

miért vagyunk válogatósak rögtön azért, mert nem állunk le akárkivel? és miért baj, ha azt mondjuk, a pénz jó alap? nem győzi le a modort, de ha megfelelő külső és kedvesség is párosul hozzá, az óriási vonzerő. vagy csak ennyire irigyek a mai srácok? :)

19/L



2015. jún. 29. 22:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

Hoppá, kérdező... te már tettél fel itt (legalább) egy ilyesmi kérdést. :)


És én újra megkérdezem tőled: szerinted csak jóképű, izmos és pénzes palik, valamint gennyes pattanásokkal ellátott, gerinctelen férgek vannak? :) Hol az átmenet?

Csitri vagy még - írhatnám, de már megtettem elégszer. :)

Az embernek kell, hogy legyenek elvárásai. Hogy a fenébe ne kellene, másképp minden jöttmenttell összeálljon? Na ne.

Csak van, amikor már túlzásba viszik egyes emberek és annyira idealizálnak, hogy velük szembe jöhet 30 herceg, de mondjuk az egyik szemüveges, a másik nem olyan sportos stb, stb...


Ha ennyire nem tudsz túl lépni azon, hogy egy korábbi kérdésedben sokan beszóltak, mert neked úgy tűnt, csak a külső a fontos, akkor nem velünk, válaszadókkal van a baj. Szard le mit gondolnak mások. Ne legyél már csitri. :) Bár az ilyen vad csitriséget nehéz kioltani az ilyen kis tucat-tinikből. :)

2015. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Ömm... én nőként mondom, hogy nem fontos a "VERDA"... #9, te azért találtál csajt, mert a pénz által magabiztosabb lettél, mivel azt verted bele a kis buksidba, hogy a pénz a nyerő a lányoknál.

Gondolom most olyan nők is tapadnak rád, akik inkább ribi. mint egy tisztességes nő.


Na, az ilyen kis tiniribik miatt nézik le ennyire a nőket. Miattuk alakulnak ki ezek a sztereotípiák. Persze a férfiaknál is ugyanígy.

Te, kérdező, mégis mi a francot tudsz nyújtani a pasidnak? Mondjuk ha neked csak a külső a lényeg, úgyis olyan pasit találsz, akinek ugyanúgy csak a külső a lényeg. Tudod mit? Neked ez a szerencséd. :)

És a többi tiniribinek is.

2015. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 B.G 88 ***** válasza:

ha már pénzes, modoros, jó külsejű, kedves palit szeretnél, legalább ugyan ezt kell neki nyújtanod, bár pénz helyett van pár lyuk rajtad, ha jól használod őket, és a tested, talán 30 éves korodig megtartanak.

Sok sikert ;)

2015. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélek utolsó két hozzászóló.

Mi lenne ha tanulnátok?

És lenne pénzetek.

Kit érdekel,hogy az emberek éhhalál szélén vannak.

TE vagy TI hol vagytok ezzel foglalkozzatok.

Mint ahogy én,konkrétan lesz_rom a többieket nekem legyen jó.

ÉN hogy élek ez a fontos.

Tenni kell érte.

Hiába gúnyolódsz utolsó előtti.

Én igen kigyúrtam magam,legjobb ruhákat veszek,szolizok,hajam oldalra zselézem.

És igen van is hatása,több mosolyt figyelmet kapok.

És nyitottak a lányok.

Tetszik nem tetszik fogadjátok el,a pasiknál a túlélési érték.

Ha nem tetszik akkor marad bal és jobbkéz,vagy egy gyógyegér csaj.

2015. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen férfiak miatt, mint az utolsó, és az olyan nők miatt, akiknek ezek az elvárásaik kell elhánynom magam. A lel társ szókombinációról hallottál e már két szoli között?
2015. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
lelki társ*
2015. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

#10 és #11-esnek ment ez.


#12-es nem csak a külsőm miatt de a külsőm 75% amit hozzátesz,mellette megtanultam a lányokkal kommunikálni és keresik a társaságom.

Ámblokk kiképeztem magam és átalakítottam,mind külsőleg és belsőleg.


Nagyon mélyről jöttem,konkrétan egyetem 2-3 ezer forintot pakoltam egyikből a másik zsebembe,undorító volt,csajozni se tudtam konkrétan,frusztráltság volt.

És nem is keresték a társaságom.

Én megmondom őszintén sose a jó kislányokat kerestem én nekem az igazi rosszkislányok jönnek be ez igaz tehát a szavaitokkal élve a ,,ribik".

2015. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 B.G 88 ***** válasza:

/utolsó/Nem tudom,hogy nekem írtad-e, de van 1-2 hasonló ismerősöm, 2 hónapnál nem találtak hosszabb kapcsolatot, volt jobb autó, jobb arc, nagyobb bicepsz, stb.

Kinek ez, kinek az kell a sikerhez, nekem nem ez a felfogású csoport a célközönségem úgymond, akik lecserélnek 1-2 átmeneti dolog miatt :)

2015. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Figyelj én amit látok lelkitárs önmagában nincs.

Tetszik nem tetszik nincs.

Volt ismim aki levart egy mennyasszonyt,úgy,hogy másnap lett volna az esküvője,pedig a csaj egy kedves lány is volt,tényleg kedves.

És mégis a haver hazavitte és gondolhatod mi volt.

Másnap a csaj lemondta a lagzit.

Ennyit a lelkitársról ez egy komplex dolog sok mindennek ,,ülnie" kell.

2015. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha tanulnék...? Ezta kérdést nekem is feltetted, de ecsetfejű vadbarom. Egyetemista vagyok, ha érdekel. Én akarom megteremteni a pénzem. Hogy jössze te ahhoz, hogy ilyen szempontból te engem kérdőre vonj? Te, akinek más nincsen a külsején kívül?

Gondolod, hogy minden nő csak mereszti a p.csáját és várja a herceget, hogy majd eltartsa?

Gratulálok, te divatmajom... Az ilyen emberektől hányok.

2015. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!