Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lánynak elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom, hogy a pasik szerint milyen a tökéletes nő, hogy hogyan kéne kinéznünk... de ti vetettetek már magatokra pillantást (tisztelet a kivételnek, és nem vagyok feminista!)? vagy miért r.ibanc az a nő, akinek elvárásai, ideáljai vannak? nekem p [link] például ő.. :D

miért vagyunk válogatósak rögtön azért, mert nem állunk le akárkivel? és miért baj, ha azt mondjuk, a pénz jó alap? nem győzi le a modort, de ha megfelelő külső és kedvesség is párosul hozzá, az óriási vonzerő. vagy csak ennyire irigyek a mai srácok? :)

19/L



2015. jún. 29. 22:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
68%
Azt is elvárnád, hogy a fiú ne legyen szűz? :)
2015. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
1: Ez nem alapfeltétel.
2015. jún. 29. 22:05
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van baj ha vannak elvárásai hanem azzal amikor túlzásokba esik és túl magasra teszi a lécet.
2015. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Hát attól függ, hogy mi a magas.. :D de persze aki elérhetetlenre vágyik mindkét nemben, az majd koppan egy nagyot és rájön, hogy tökéletes nincs, csak aki számunkra az.
2015. jún. 29. 22:08
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs senkinek az elvárásával....csak 'fizetségként' elégedjen meg az eredményével. ;)
2015. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
igenis mindenkinek legyenek elvárásai...az a normális és számit a pénz..nagyon is..32ffi
2015. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

6: így van! :) a pénz nem minden, de mint írtam, ha megvannak hozzá bizonyos alapkövek, akkor az bomba.

ötös, te összejönnél egy pattanásos, zsíros hajú vagy épp kórosan sovány/elhízott egyénnel? nem hiszem..

2015. jún. 29. 22:13
 8/48 anonim ***** válasza:
Ha neked 19 évesen fontos, hogy a csávónak legyen pénze, akkor maximum 30-35 éves faszit fogsz csak találni magadnak.
2015. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
26%

MErt gyógyegerek a palik sajnos.

Ez a normális,hogy elvárásaid vannak.

És igen a pénz már ALAP egy pasinak,legyen stílusunk,tudjunk öltözködni,tudjunk szexelni,nyalni.

Sportos testalkat alap.Verda is kell,mert egy szép lányt nem képzelitek,hogy felültetitek a mocskos,büdös BKV-ra,ugye nem vagytok naivak?


És mielőtt jön a lepontozás PASI vagyok és ez az igazság-

Mióta van pénzem többet költök magamra,ruhákra,edzésre,van verda érdekes könnyen ismerkedek,plusz kommunikációm is fejlesztettem de ez önmagában kevés lett volna.


27Ffi

2015. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
24%

Hát akkor tapsoljunk, hogy csak a külsőségek számítanak. Gyúrja ki mindenki magát, vegyen autót, meg nyalja fel a haját, mert különben nem lesz nője. Persze mindezt egy olyan országban, ahol az emberek java része a túlélésért küzd. De legyél pénzes, mert anélkül hogy akarsz nőt?!


Az a ciki, hogy a külsőtökön és azon kívül, ami a lábatok között van, ti lányok nem sok mindent tudtok nyújtani, főleg ezzel a mentalitással.

2015. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!