Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha egy lánynak elvárásai vannak?

Figyelt kérdés

mindenhol azt olvasom, hogy a pasik szerint milyen a tökéletes nő, hogy hogyan kéne kinéznünk... de ti vetettetek már magatokra pillantást (tisztelet a kivételnek, és nem vagyok feminista!)? vagy miért r.ibanc az a nő, akinek elvárásai, ideáljai vannak? nekem p [link] például ő.. :D

miért vagyunk válogatósak rögtön azért, mert nem állunk le akárkivel? és miért baj, ha azt mondjuk, a pénz jó alap? nem győzi le a modort, de ha megfelelő külső és kedvesség is párosul hozzá, az óriási vonzerő. vagy csak ennyire irigyek a mai srácok? :)

19/L



2015. jún. 29. 22:00
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
:DDD Ezt már nem is kommentálom, nem vagyunk egy súlycsoportban töki. De roppant nevetséges, hogy gyakorlatilag a semmiből lekövetkeztetted, hogy én mit miért és hogyan teszek. Feltételezésem helyes volt, nem vagy több, mint a szokásos lufi emberek. Szónoklás remekül megy, csak semmi nincs mögötte.
2015. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Dettó én másfél éve erőemelő alkatú voltam izmos de hozzá egy vágás érett disznó,csak nem röfögtem,pedig lehetet volna simán.

105kg undorító hájas kan voltam.Most 88kg 3kg-t visszaszedtem 5 hónap alatt a fogyásom után.Brutál diéta,kardió,és másképp edzés.Hát néha van,hogy sírok edzésen de komolyan.

A lányok is undorodtak tőlem amit megértek,undorító voltam,de én beismerem,és tettem és TESZEK is érte naponta.Ti is ahelyett,hogy ,,minden nő k_rva" lemezt nyomatjátok inkább tegyetek érte,hogy sikeresek legyetek az életben,ne legyetek átlagosak akik beállnak a sorba mert ezt fogadjátok el ,,az átlagosság nem vonzó".

Mellette meg tréningezem az elmémet különböző tréningekkel.Ezt nektek is javaslom.

2015. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, legfeljebb neked, de ezt úgyis az idő dönti el. Na meg annak, akit visszautasítsz.
2015. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

#31 figyelj nem állok veled vitatkozni igazad van,élj ebben a hitben.Súlycsoportokat inkább hagyjuk,bele se megyek inkább.

Én tudom jó úton vagyok,és jó irányba haladok,arra amerre ÉN akarom és nem arra amit mások elvárnak tőlem.

Én szabad vagyok ellentétben sok sok emberrel.

2015. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Kefefejű vagy, fiú létedre szolizol, mindent alárendelsz a külsőségeknek, de közben prédikálsz arról, hogy különleges vagy és nem állsz be a sorba. Röhejes. Kicsit nem ártana agyra is gyúrni. ;) Aztán meglátjuk ezzel a felfogással hol leszel 5 év múlva.
2015. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Így van meglátjuk,gondolod 5 év múlva írhatunk,mit szólsz?

Megint nem értetted amit akartam mondani.

Külső és belső játék.Keress rá.

2015. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Nem, te nem érted az elejétől, amit én akarok mondani. De nem csodálkozom, az iq-d alulról csapdossa a 80-at, ez már ebből a pár hozzászólásból leszűrhető. További jó szórakozást, aztán ki ne durranj a nagy erőlködésbe.
2015. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Te zseni vagy ennyire ismersz engem.

Gratulálok neked.

Taníts mester,hogy ennyire tudod mennyi az IQ-m.

Hát na mindenki nem lehet olyan okos mint te,te vagy a király igen igazad van.

Most szégyenlem magam egy izomagyú buta ember vagyok,most összetörtem teljesen.

Aztán két marokmarcsa között nehogy ínhüvelygyulladást kapj.

2015. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 rodrigoo válasza:

A lány aki csak rövidtavú kapcsolatokat akar legyen csak igénytelen, megkapja. Sok férfi van aki ajálkozik majd. Nem baj az ha vannak elvárásai, ha hosszú távú kapcsolatot akar, söt kell is.

Pénz jó alap, hát persze. Egy nő mem lehet szerelmes egy olyan valakibe akit majd el kell tartania, mert képtelen az anyagiakat biztositani. De huszanevesek ne aggodjatok, egy nő szerelembe esik akkor is, ha látja az igéretet is mindere (nem hallja hanem tetteiben észleli, hogy egy erös, amibiciós emberrel van dolga).

Lanyok-fiuk különböznek abban, hogy mi alalpján valasztank párt maguknak, fiuknál fontosabb a külső vonzerő mint a lányoknál, ezért is foglalkoznak kevesebbet a fiuk azzal, hogy ök, hogy néznek ki; lányok több dolgot tartanak fontosnak egy fiuban: külsö vonzerő, jövedelemszerzési képesség, státus, tehetség... Ahelyett hogy nyavajognánk, hogy mások vagyunk, fiuk-lányok, használjuk ki azt, amit tudunk erröl a másságról: lányok, ha a legjobb pasit akarjátok bevonzani akkor adjatok a külsöre mert a pasik többnyire ez alapján választanak, fiuk ti meg a BMW-t ne hadjátok porosodni a garázsba mert jövedelemszerzési képességed szimboluma, de ha csak robogod van akkor mutasd meg a nőnek hogy van benned erkölcsi és lelki erő, egyszoval "igéretes" vagy.

2015. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Ez mesteri írás Rodrigó.

Én azért kiegészítem annyival,hogy nálunk is fontos a külső.

Tehát nálam az első benyomás a szép lányoknál a külsőm,ezt látja de ez csak egy dolog,viszont ez kell,hogy felfigyeljen rám.

Viszont miután küldi az érdeklődés jelzéseket,itt jön képbe a belső játék,hogy én milyen férfi vagyok,hogy olyan vagyok-e aki sikeres,alfa.Mert a lányok tudat alatt az alfahímeket keresik,akikben meglátják a lehetőséget.

Itt kerül elő a belső,vagyis,a testbeszéd,a kommunikáció,hecceled-e a lányt,de nem vagy sutyerák szabócsi,úriember de ugyanakkor határozott férfi aki elvárja,hogy férfiként kezeljék.

Megy-e a kommunikáció,megmered-e szólitani a lányt,3 másodperces szabályt alkalmazod-e.Megrendít-e,amikor cukkol tesztel a lány.


Ezért kell parallelben a külső és belső játék,amiben benne van a Rodrigó kolléga által említett státusz dolgok elérése is.

Mert ezzel nőnek az esélyeid is,effektíve kevesebbet kell beszélned mert a lány hamar elkedz vonzódni a pasihoz.

2015. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!