Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti is találkoztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti is találkoztatok már olyan pasikkal aki annyira béna volt a szexben hogy azt gondoltátok hogy ha lenne egy kis önkritikája akkor maximum csak nyalna ezentúl?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 12:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Majd jön egy 22-es kaliberű bajnok, aki jól elkap és visszasírod a kis ügyetlent :)
2015. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
százszor inkább kapjon el valaki és tegyen magaéva vadul minthogy szerencsétlenkedjen és végül kielégítetlen maradjak.
2015. jún. 21. 13:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Szegény srác :/
2015. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem kell sajnálni a srácot alkalmi kapcsolatról van szó és ha ügyes is lett volna akkor is csak szeretőnek kellett volna és ezt előre le is tisztáztuk. A szex előtt egy darabig levelezgettünk és olyan szinten futtatta magát hogy úgy voltam vele ha csak a fele igaz akkor is jó élmény lesz...erre felállítani tovább tartott mint az egész produkciója....
2015. jún. 21. 13:29
 15/20 anonim ***** válasza:

Összességében egyetértek, valószínűleg tényleg béna. (Bár, hogy ez miért akkora dicsőség, hogy itt ki kelljen írni, nem értem, mert kérdést nem, csak panaszkodást látok, ami csak neki jelentene valamit)


Ezt a nem veszi észre, hogy elmentél dolgot nem értem, kicsit furcsán hatott mellette. Ha elmentél, annyira rossz mégse lehetett, mint ahogy leírtad. Itt kb. mindenki arról panaszkodik, hogy el se megy, mégsem írják le rögtön a pasit :D

2015. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
És a romantikával mi a helyzet? A kiskegyedben az mondták az kell a bőknek, kemény bszásról nem volt szó
2015. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
azért írtam le egyből a pasit mert mint írtam amúgy is szeretői kapcsolat lett volna de olyan szinten más az elképzelésünk a szexről hogy ez nem áthidalható. nem lett volna itt baj ha előtte nem leveleztük volna le pontosan kinek mik az igényei és bőszen bizonygatta hogy ugyanarra vágyik mint én. nekem kiséé domináns vad pasi kell aki bírja a tempót ,potens és többlövetű. ez a fiú meg teljesen teszetosza és finoman szólva is lusta farkú ...nehezen tudom elképzelni hogy ha nincsenek érzelmek bármelyik lány is szívesen adna második esélyt egy ilyen pasinak
2015. jún. 21. 14:10
 18/20 anonim ***** válasza:

találkoztam, igen

pont olyannal, amit leírtál

én mondjuk nyalni se hagynám

24L

2015. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
sokan panaszkodnak hogy a csajok túl sokat várnak el a pasiktól de szerintem ha a pasi rendesen és naponta többször képes rendbetenni a nőjét és emellett figyelmes is egy kicsit az már több mint félsiker.... de ha teljesen béna az ágyban azt semmivel nem tudja kompenzálni
2015. jún. 21. 15:29
 20/20 anonim ***** válasza:

Én jártam igy. Szüz voltam a pasi meg 27éves. Elkezdtük volna csak nem állt fel neki csak igy féligmeddig. Oké nem gond. Másnap megint nem hozott gumit nálam volt de neki annyibol állt a petting rész hogy elkezdett ujjazni hát nagyon éltem mondhatom. Szexig elsem jutottunk mert lelankadt neki és mikor probáltam megbeszélni belettem oltva. :D ennyi is volt. Nekem az hogy még megoldást se akart meg még kisem nyalt csak durcáskodott... Ugy kiábrándultam..

19l

2015. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!