Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ha lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha lenne egy barátnőtök, aki szüz lenne, maximum hány évesen tudnátok ezt elfogadni neki? Ill. amikor elveszitek neki, hogyan védekeznétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, gondolom egy 24 évesnél még mondjuk nem képednétek el annyira, mint ha 34 évesnél. :) És esetleg ha voltatok már szűzzel, mire kell odafigyelni. Köszike!

2015. jún. 14. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Szűz akart lenni és lányok válasza is érdekelne, akik viszonylag későn vesztették el.
2015. jún. 14. 15:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van ha valaki 34-évesen is szűz? Nagyon jó érzés, ha te veheted el neki.

Én szüzen szeretkeztem egy nem szűz lánnyal aki már nagyon tapasztalt. Olyan béna voltam, högy ő nyugtatgatott, vetkőztette magát, mert nekem meggyűlt a bajom a cipzárral.:DDDDDDDDDD Szóval abszolút a csaj irányított. És nem érzem cikinek. Ő sem nevetett, élvezte, tetszett neki, akkormeg?

2015. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Lehet bármilyen idős, én csak örülök neki ha szűz. Én szerencsésnek mondhatom magam, mert 3-nak is én vettem el. Elsőnél mindenképp ajánlott natúran, szóval tabi vagy megszakítás.
2015. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de lényeges! Pont, hogy gumival lenne jobb (most tekintsünk el a nemi betegségek részétől)!

1. Mert ha izgul a lány, akkor kevésbé nedvesedik, a gumin meg azért van egy kis síkosítás, ami jól jön ilyenkor.

2. Minek tömje magát hormonokkal, mikor még nem hosszútávú kapcsolatról beszélünk? (Mert igenis egy mérföldkő lehet a szex része) Ha már minden áron szedni akar, akkor csak egy bizonyos idő eltelte után, amikor már fix a kapcsolat, és érdemes "beruháznia" az egészségét, és a pénzét is..

3. A megszakítás meg szóba se jöjjön, az nem védekezés! Nem hiányzik szegény lánynak, hogy egy esetleges terhességgel kezdje a nemi életét! Az első alkalom pedig a lányról kéne szóljon, nem pedig arról, hogy arra koncentrálsz, hogy mikor vegyed ki, ami nem mellesleg elég illúzióromboló...


Bocsi az offért, de kikívánkozott belőlem, főleg a megszakításos része miatt, nehogy még valakinek ötletet adjon..

2015. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

"Elsőnél mindenképp ajánlott natúran, szóval tabi vagy megszakítás."


Hülye idióta. Téged kéne naturban s...ggbe rakni egy negyedmétetes néger brokival.

2015. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!