Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem? 18/f

Figyelt kérdés
Van barátnőm már lassan 3 éve.De még nem szexeltünk,sőt még petting se volt.Nagyon kivánom már a szexet!Azon gondolkoztam,hogy a jövő héten megejtjük.Jó ötlet?

2015. jún. 18. 16:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Még a kapcsolat elején megcsalt egyszer akkor (15,5 évesek voltunk)

megigérte,hogy több ilyen nem lesz és én bízok benne.a megcsalás elött még szűz volt a csaj.

2015. jún. 19. 10:52
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok akkor :D Tehát együtt voltatok, megcsalt, és mással vesztette el a szüzességét, még mindig együtt vagytok, és nem történt semmi? :D Ne haragudj, de igazi isten barma vagy.. :D
2015. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. jún. 19. 14:07
 14/24 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezed? :D Akkor csak megerősíted az előző állításomat ezzel.. :D Gondolkozz kicsit és rájössz!
2015. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jo tudom.De szeretem!
2015. jún. 19. 17:55
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusúristen!!

Ha még valaki felkeresi ezt a kérdést: NE VÁRJATOK 3 ÉVET ILYENNEL! Csoda, hogy kibírtad 3 évig kérdező. Ilyen esetekben szokott az lenni szerintem, hogy megtörténik a dolog, de mivel már több évet vártál és ezalatt lejátszottad a fejedben a a történéseket elölről-hátulról, a szex alulmúlja elvárásaidat, ez pedig el fogja kezdeni fojtogatni a kapcsolatot valamelyik fél részéről.

Szóval, ne várjon senki aki ilyen cipőben jár, pláne akkor, ha a csaj még átesett a tűzkeresztségen....kedves kérdező, cseppet bamba voltál szerintem is.

2015. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagytam volna amikor megcsalt.
2015. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Megígérte,hogy többször nem csal meg.Lehet bamba voltam ,de szeretem
2015. jún. 23. 09:54
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az elmúlt 3 évben kivel csinálta, ha nem veled? Mert valakivel csinálta, az biztos!

Én akkor elhajtottam volna a ..csába, amikor megcsalt! Gondolkozz ember a szüzességét másnak adta amikor veled volt! Akkor vajon szeretett??? Nem hinném...

Ő élte a világát, te meg otthon verted az elmúlt 3 évben!

Gratulálok!

2015. jún. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál 19-es! Ezt magyaráztam neki én is, de nem fogja fel.
2015. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!