Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam hogy. Feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy. Feleségemnek viszonya van. Megtegyem ezt?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy a felesègem viszonyt folytat a hàtam mögött. Mindent kideritettem az illetőről. Szintèn hàzas. Gyerekek is vannnak. Azon gondolkodom hogy elmondjam e a felesègènek hogy milyen fèrje van. Szerintetek megtegyem?
2015. jún. 13. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Semmi közöd ahhoz a házassághoz, a sajátoddal foglalkozz.
2015. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz kérdés. Hivatalosan nincs közöd az õ életéhez csak a sajátodhoz. Viszint ha én lennék a megcsalt fél szeretném tudni az igazságot.
2015. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Hasonló helyzetben nekem is mindenki ezt tanácsolta, hogy nehogy beleszóljak. De én pl akarnám, hogyha engem csalna meg valaki, hogy elmondják, tök mindegy, ki az. De csak bizonyítékkal együtt, vádaskodni ne kezdj.

Az a baj, lehet az illető nő nem így gondolkodik mint én, és szeretné inkább homokba dugni a fejét, nem tudhatod előre.

2015. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként így belegondolva, amivel érvelni szoktak, az az, hogy neked lesz rosszabb, rád fog haragudni mindenki. DE, téged ebben a szituban már nem érdekel, hogy bármelyikük mit gondol rólad, nem? Akkor meg ha te el akarod mondani, akkor mondd.
2015. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ne. Itt a feleséged a ludas, őt kell "büntetni".


(Mármint nyilván a pasi is házasságtörést követ el, de neked ahhoz nincs közöd.)

2015. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem nem mondanam el, mert nem az en dolgom. Neked csak a hazassagodra, felesegedre kene fokuszalnod az, h kinek milyen a ferje es errol beszamolni az illeto felesegenek....abszolut felesleges.


Voltam hasonlo szituacioban, azaz tudtam h valaki csalja a feleseget ismertem a pasit es a not is, megsem mondtam el a nonek mert szimplan semmi kozom hozza es gyerekuk is van. Ezek a dolgok mindig kiderulnek, de ne miattam veszitse el a gyerek az anyukajat vagy apukajat leven nekem attol nem lesz jobb.

2015. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
én tuti megmondanám :D 27F
2015. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
én is megmondanám!
2015. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Elmondanám. Az ilyesmihez 2 ember kell, szóval nem csak a feleséged a hibás.
2015. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Én vagyok annyira önző, hogy ha ennyire megsértenének tennék azért, hogy a másik fél is szenvedjen. Én elmondanám a családjának mert joguk van tudni. Sőt vagyok annyira rosszindulatú, hogy a feleségedet a netten megaláznám a barátai előtt. Szóval rám ne hallgass.
2015. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!