Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amióta megtudtam, hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megtudtam, hogy terhes vagyok, nem tudok igazán nő lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Három hónapos terhes vagyok, amióta ezt tudom olyan mintha csak anya lennék és nem nő. Nem sminkelem magam, nem öltözöm csinosan, a szex meg egyszerűen nem megy. Zavar a tudat, hogy van bennem valami. Ti is voltatok ilyen helyzetben? Nem hidegültetek el a párotoktól?
2014. szept. 23. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
És már meg is válaszoltad, hogy miért lépnek félre a férfiak azután, hogy megnősültek, vagy gyerekük született.
2014. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

bocs, első, de aki ezért félrelép, egy patkány

Nindenkire másképp hat a terhesség, tudomásul kell venni

2014. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

En figyelek ra,hogy ne pukkanjak le,mert olyan helyen dolgozom ahol mindennap latok cicababat,osanyat,normalis not stb..meg elottem van sogornom peldaja aki ejjel nappal szoszmosznaci,kinyult pasi polo parositasban nyomta.

En ugy gondolom,hogy attol,hogy van benned valami ugyanugy no maradsz :)oke nem kell nap mint nap 8kg vakokat a fejunkre,de pl en imadok mostanaban olyan ruhakban lenni ami kiemeli a pocakon:) az a lenyeg,hogy te erezd magad szepnek es akkor a kulvilag is annak lat.kismamakent is maradj no :)

2014. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
...az anya is nő. Veled valami pszichés gond van, ha így éled meg a terhességet. Keress fel egy jó pszichomókust.
2014. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Végy példát a 3. -ról . Egyébként mi egyáltalán nem hidegültünk el a párommal egymástól a terhességem alatt ( sem utána ), végig aktív házaséletet éltünk .
2014. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Lassan kijössz az első hormonbomba fázisból.Valakire így hat, valakire máshogy. Ugyanakkor tudatosan tudsz ellene tenni, főleg ha az lebeg a szemed előtt, hogy a férjednek/párodnak ez nem jó. Ő nem terhes, benne nem dúlnak a hormonok, ő csak annyit lát, hogy eddig minden rendben volt, most pedig (hiába tudja, hogy ezzel is járhat a várandósság) teljesen bezársz előtte. Engem is zavart eleinte, én sem tudtam hova tenni az érzéseimet, se önmagamat a világban. Nem mindenki születik vagy válik ősanyává onnantól kezdve, hogy megtudja, terhes. Szóval: nagyon sok beszélgetés a pároddal, az összes félelmed megosztása, hogy érezze nincs kizárva semmiből és nagyjából képben legyen vele, hogy épp mi történik benned (pár magamból kiindulva ez percről percre változott :-) ). A szexhez megjön még a kedved (éljen a második trimeszter), de ha nem így lesz, más módon is örömet tudsz neki szerezni. Az a legrosszabb megoldás, hogy te nem akarsz szeretkezni, így neki sem adsz semmit... Kitartást, a hormonok keményen dolgoznak benned, de fel tudod és fel is kell velük venni a harcot, ha szeretnéd, hogy támogasson a partnered, ne pedig elhidegüljön tőled.
2014. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 9 hetes terhes vagyok, és remélem, változni fog, mert ezeket érzem mint te, és nem esik jól, ha a párom hozzám akar érni - ő meg annál inkább. Mondtam neki, hogy ez nekem is új, nem tehetek róla, és állítólag majd jön az az időszakom, amikor visszasírja a mostani "békét". :-)

Nálam plusz, hogy a pozitív terhességi teszt óta nem tudok örülni a terhességemnek, pedig nagyon illene, várom az átbillenést. Semmi nem is érdekel sajnos.

Fél év óta először ma elmentem kozmetikushoz, pénteken a fodrászhoz. Muszáj.

2014. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En kismamakent ereztem magam tok csinosnak.pedig 80kg mentem szulni....melegitot csak itthon vettem fel.minden nap kisminkeltem magam,csinin feloltoztem.es elveztem.

Na de miota megszultem..nem akarlak elkeseriteni de akkor mi lesz veled?fel eves a babam de az elso ket honapban ugy ereztem h sose lesz idom meg egy gyors szempillaspiralt se feldobni.na ez azert mar sikerul.de iszonyatos idohianyban szenvedek.marmint magamra alig van idom.en csak azt tudom tanacsolni hogy elvezd a terhesseget.en is azt mondtam mikor terhes voltam h erre mondjak h a vilag legszebb dolga?????utolag tenyleg szep.....

2014. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem változott meg a házasélet.Ugyanúgy együtt vagyunk mint eddig,és nem érzem,hogy nem lennék nő.Én nem tudok különbséget tenni a között hogy anya vagyok e vagy nő,mert a kettő számomra egy és ugyanaz.
2014. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem a növekvő hasam zavart, olyan idomtalannak és csúnyának láttam magam meztelenûl vele. A férjem lelkesen imádott úgy ahogy voltam, de nem tudott meggyőzni arról hogy szép vagyok kismamaként is.
2015. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!