Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért nem élvezitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem élvezitek a puncit?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán mér nem izgultok fel rá? Miért csak a popsi kell, meg az orál?

Minek van egyáltalán nőtök ha cska a s__egge kell?

Komolyan már nem élvezitek, ha meglátjátok, hogy a nőtök előttek símogatja a csiklóját? Vagy nem élveztek fel rá, ha a punci illatát érzitek, meg nyalhatjátok? Már nyalni is csak popsit nyaltok?

Hát nem jó a punciba üríteni a spermátokat? Vagy punciba már nem is tudtok elélvezni?

Mi van veletek emberek?



2015. jún. 18. 08:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

#38


Kérdező, azért te se merülj el az önsajnálatban/önmarcangolásban és hasonlókban. De tényleg. A szex még mindig jó dolog és te biztosan egy remek lány vagy, ne akard indokként felhozni ha magadat akarod leszólni.

- Tessék nőnek lenni

- Tessék baromi jókat szexelni (partner választást okosabban, normális és ügyes férfival)

- Tessék karakánnak lenni, hogy anál nincsen mert ismered de nem jött be, sőt!


És elfújtad máris ezt a problémádat :)

2015. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Én vagyok az a férfi aki a 23-ast írta. Írtam hogy szeretem az anális szexet. De ha a feleségem valami miatt nem adta volna vagy már többet nem adná én akkor is szeretném. Írtam hogy ő kérte hogy szeretkezzünk így is. Persze én is voltam nem jó szerető mert azt hittem mindent tudok. Én hülye vehemensen akartam vele lenni a fürdőszobában is. Megcsúsztam és nem olyan finoman tudtam behatolni ahogy szerette volna. Fájdalmat okoztam neki. megmondtam hogy nem akarom mert adott nekem nagyon sokat és hülye voltam hogy úgy nem biztos hogy jó lesz. Vagy két hónapig nem is akartam így és ő sem erőltette. De egy nap fürdés után megint éreztem hogy nagyon be van kenve a feneke és csábosan néz rám hogy oda is tegyem. Jó volt és neki is. De hát nagyon szeretem!! Ha soha nem lett volna köztünk anál akkor is szeretem. Mert a feleségemet szeretem. Nekem semmivel nem vagy kisebb értékű nő mert neked ez nem jó. Ez olyan mint az a nő aki nem képes hüvelyi orgazmusra és be kell segíteni mert e csiklóján keresztül tudd a legnagyobb orgazmushoz jutni. Akkor az a nő sem teljes értékű? Dehogynem. Ha szereted használni a kezed akkor egy nagyon érzéki masszázs is boldoggá tesz egy férfit. Ha minden mást tudsz élvezni akkor senki nem kérhet semmit számon rajtad. Nő vagy!! Nagyon sok férfi boldog lenne, csak érj hozzá és szeresd. Nem tudom miért keseredtél el ennyire talán tényleg nagyon megvisel mert lehet hogy a barátod/ férjed követelőző? Nem tudom. Itt sok férfi azért mert szereti az anált is attól még, tudja hogy nő vagy és szeretni is akarsz, azt senki nem vonta kétségbe!!

2015. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"Rávezetni a nőt, hogy végül ő akarja az anált.. undorító csel, hogy a saját vágyaikat kiéljék.

Mindegy, nekem úgyse lesz többet pasim. NEkem nem kell egy ilyen."


Ha valakit rávezetünk egy olyan dologra, amit eddig elutasított valamiért, de amikor kipróbálja, akkor rájön, hogy élvezi... ez miért is undorító csel?


Szerintem nem ugyanarról beszélünk, és ez nem csak az análról szól. Persze nem csodálkozok rajtad, te most sérült vagy, és nincs rendben a lelkivilágod, így mindenben a rosszat látod. Nekem csak az okoz örömet/élvezetet ha a párom is élvezi maximálisan amit csinálunk. Szerinted nem kell próbálkozni, kisérletezni?


Te most a saját sebeidet nyalogatod, és mindenkit vádolsz, mert egy b@romarcú, férfinek nem nevezhető egyed lerombolt benned valamit.


Remélem sikerül kikeveredned ebből...


Amúgy meg, eleve csak olyan nőt lehet rávezetni valamire akiben van hajlandósaág a kipróbálására. Te szerintem a rávezetést valamiféle "sötét" eszközökkel (manipulálás, kényszerítés, érzelmi zsarolás) képzeled el.


Én nem erről beszélek, de ha érdekel egy konkrét példa, pont anál témában, ami talán hasonlít a te esetedhez, akkor priviben mesélhetek!

2015. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszokat. Megleptetek, mert nem gondoltam volna, hogy lesznek, akik lelket akarnak önteni belém, főleg nem férfiaktól vártam, úgyhogy kellemesen csalódtam.

Igen, túl sokat sápítoztam, elnézést kérek ezért utólag, valamint az általánosításért is bocsánatot kell kérnem.

.Dowd, köszönöm a bátorítást, Te egy nagyon türelmes embernek tűnsz. :D

41-es Neked is köszönöm a válaszodat. :)

42-es, igazad van. "Te szerintem a rávezetést valamiféle "sötét" eszközökkel (manipulálás, kényszerítés, érzelmi zsarolás) képzeled el." Én ezt pontosan így képzelem el. Neked is köszönöm a válaszodat, ha gondolod, írd le privátban, amit meg szeretnél osztani velem.

2015. jún. 18. 22:01
 45/46 Joe.38 ***** válasza:
47%
Vannak tények melyek tények. Nem.lehwt kihagyni. Nők aki szép az belül legtöbbször ocsmány. De hát erre áll fel. Megbízni nem lehet bennük. Én magamra soha nem erőltetném a mű dolgokat a gumit. Ebből adódóan nem szeretném ha mérgezné magát gyogyszerrel. Nőre nem bízhatom magam ne ő határozza meg egyedül mikor lesz gyerek. Ergo akkor hova spricceljek. Alal hogy minden férfi bele akar a nóbe. Marad a poliszex. Haverom punciba spriccelt. Havi 100 ezres keresetére ikrei lettek egy hétvégés " kalcsolatból 40+40 minimumot vonnának egy ismeretlen nónek adnák. Drága dugás volt 5. éve jár tárgyalasra. De volt olyan nóje akit elvett volna popit is szerette. De az meg sutyiba tudta nélkül szedte a gyögyszert. A nők nagy része sunyi. De írhatom azt is kiszamíthatalan. Férfi igy a maga módján vedekezik. Sajnos ez nem kihagyható tény ha ezt vizsgaljuk miért részesítik elónybe a popit.Azaz nem bízzák magukat egy nóre aki mellett , mögött ott a jov a nő vedő mesterségesen gondolkodó nő egyletek sokasága. Akik alalból minden minden nót csak is áldozatként kezelnek tekintenek. A nő ha leszú egy pasit pasiját annak is a pasi az oka.Mert úgy viselkedett - állítják. De ha egy pasi lekever egy pofont akkor a.pasi az agressziv. Fel sem merül az egyforma ok és indok hogy a nő provokálta. Egyirányú ez. Hatalmas probléma ez manapság. ( Soha nem ütóttem meg nőt , de látom a mai világot) . Látom hogy a liberalizmus a nőknek elfeledtette a kötelességét a jogait meg a plusz jogokat meg tolja ezerrel. Loreál Párizs mert megérdemled. Én elfogadom hogy aki nem akarja a popit nem akarja es kesz.Én az okokat ecseteltem csak. Hisz a kérdés az volt miért popi? A fentebb említettek igen is hozzá járulnak ehhez. Nem ismerem a kérdezőt de úgy vélem én az ilyet kerültem kerülném. Mert van egy olyan érzesem , hogy a főzést a mosogatást is hasonlóan kezeli azaz utasítja el. Melyik pasi szeretne élni egy mindent elutasít? Ezt úgy is lehet fogalmazni. Mindenki keresse és találja is meg a hozzá megfelelót. Én kedvelem a popiszexet. Ilyen párom van es volt mindig. Aki nem.kedveli az meg olyat keressen. Aki hasonló nemhez vonzódik azt se akarom lebeszélni hogy hozzám hasonlóan legyen inkább heteró. Vannak pasik akik nem szeretik a polit. És vannak lányok akik m3g akarják. Mindenki a m3gfelelőt keresse. Ja hogy ez nem egyszerű. Az megint egy masik fórum.
2015. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Jaj már... már vártam a te válaszodat.

A haverod hülye volt, hogy IDEGEN nő puncijába élvezett, minden VÉDEKEZÉS NÉLkÜL. A pasi volt bal__fasz. A nő is hülye volt, de a pasi is vessen magára (ha igaz egyáltalán ez a történet)

A többit már nem is volt kedvem elolvasni.

Én szánalmasan viselkedem... de te is joe. A hülyeségeidet, a frusztrációdat mindenkire ráerőlteted.

Igen, ezzel a kérdéssel én is általánosítottam, de más kérdés, hogy egy átmeneti időszakról van szó, vagy egy teljesn életen át tartóról.

Ha meg nem találtál olyan nőt, akiben megbízhatsz, akkor is te vagy a hülye. Én például soha nem tennék olyat, hogy szedem a talettát, de megbeszéltük, hogy abbahagyom.

NEm olvastam végig, de megakadt a szemem a "liberalizmus" szón... sejtem, hogy mi lehetett aban a válaszban. Menj innen az elb__szott életeddel, így sincs valami jó kedvem.

2015. jún. 19. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!