Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért nem élvezitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem élvezitek a puncit?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán mér nem izgultok fel rá? Miért csak a popsi kell, meg az orál?

Minek van egyáltalán nőtök ha cska a s__egge kell?

Komolyan már nem élvezitek, ha meglátjátok, hogy a nőtök előttek símogatja a csiklóját? Vagy nem élveztek fel rá, ha a punci illatát érzitek, meg nyalhatjátok? Már nyalni is csak popsit nyaltok?

Hát nem jó a punciba üríteni a spermátokat? Vagy punciba már nem is tudtok elélvezni?

Mi van veletek emberek?



2015. jún. 18. 08:49
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Én ezt a popsizást nem tudom hova rakni mostanság. Olyan, mintha 1-2 éves gyerekekről beszélnénk, szerintem nekik van popsijuk, a többinek max fenekük, de inkább seggük. xD
2015. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Hát ez már csak így megy, retardált kérdésre retardált válaszok jönnek. :D
2015. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Oké, az orállal nekem sincs bajom, szeretek szopni,.

Csakhogy a pasiknak már csak anál-orál kell.

Oké, itt sokan írták, hogy nem (csak az).

A popsit azért írtam, mert sokan kiakadnak, ha segget írok.

2015. jún. 18. 09:05
 14/46 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem, a kérdésen mi a retardált.

Ez egy olyan oldal, ahol fel lehet tenni kérdéseket, és engem ez a jelenség zavar a mai társadalomban, hogy a pasiknak csak a segg kell.

2015. jún. 18. 09:06
 15/46 anonim ***** válasza:
Én írtam a 10-est. Én minden nyílását szeretem a nőnek. De nem csak a punciját. A seggét is ha így jobb. De nagyon finom a punci is. Nem írtam sehol, hogy jobb fenekében lenni mint a puncijában. Én mindkettőt szeretem. Mi ezzel a gond?
2015. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Szerintem párkapcsolatban lévőknek meg tudja fűszerezni néha napján a kapcsolatát egy kis anál. De szerintem a többség azért szeretné annyira, mert még nem próbálta.
2015. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

Seg*ből szájba csók nélkül :D

A Trabis kommentelő vagyok.

miután kellően kidühöngtem és kiröhögtem magam végre írok normális választ is. Te is tudod, kedves kérdező, hogy az ősidőktől fogva az ember Sunába élvez. Aztán az indiaiak az óidőben felfedezték a szájjal való ingerlést is. Nyilván,- a mai napig (hamar) közkedvelté vált, de ez csak másodlagos élvezeti eszköz a női hüvely mellett. A fenék? Nos azért, mert kevés lány szeretné kipróbálni, s a férfiak érdeklődését felkeltette az a bizonyos 3. lyuk, és intenzíven izgatja a fantáziáját. Tehát! a megszokott Suna ( ami amúgy megjegyzem, hogy imádnivaló) mellé kérnek egy kis extrát is, az újonnan felfedezett módokból is. Orál-Anál.

2015. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Ehhez annyit szeretnek hozzafuzni pluszban, hogy AZ anal nem ujkeletu dolog
2015. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én maradnék a puncinál. Nem szeretnék fart túrni.
2015. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Imádom!

Jelentkezz ha lehet, lehet hogy a tiédet is imádni fogom! :-)

2015. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!