Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért nem élvezitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem élvezitek a puncit?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán mér nem izgultok fel rá? Miért csak a popsi kell, meg az orál?

Minek van egyáltalán nőtök ha cska a s__egge kell?

Komolyan már nem élvezitek, ha meglátjátok, hogy a nőtök előttek símogatja a csiklóját? Vagy nem élveztek fel rá, ha a punci illatát érzitek, meg nyalhatjátok? Már nyalni is csak popsit nyaltok?

Hát nem jó a punciba üríteni a spermátokat? Vagy punciba már nem is tudtok elélvezni?

Mi van veletek emberek?



2015. jún. 18. 08:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
64%
nem lattam meg puncit kozelrol,nem tudok nyilatkozni
2015. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
34%
ez kb olyan hülye kérdés, mint a miért nem vagykok jó Trabanttal, miért kell a BMW-s fószer...
2015. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
22%
a segg a 21. század új puncija. ez tudott.
2015. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
A megfogalmazásod olyan mint a google fordítónak. :D
2015. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Na, a retardáltak válaszoltak, csodás...

Egyedül úgy látom, a 3nak van igaza, és ez nem vidít fel.

2015. jún. 18. 08:54
 6/46 anonim ***** válasza:
hát amit kérdező leírtál az mind nagyon jó pedig, és életem végéig meglennék seglyuk nélkül
2015. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 TheCruve ***** válasza:
100%
Én csak a puncit élvezem!!! Nem hiányzik a popsi... Az orál az jó, de a punci az mégjobb :) 25FF
2015. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
66%

Inkább veled mi van?

Igazából amit leírtál szerintem az mind jó.

Én szeretem a puncit. Bár ha orálisan kényeztetnek azt sokkal jobban. A popsi kevésbé vonz.

Én szeretem a nőket, és tisztelem is őket. Amikor szeretkezésre kerül a sor, mindig arra törekszem, hogy a partneremnek jó legyen. :) Talán ilyen téren kicsit macerás a punci, de ennyit simán megér. :) Én szeretem!

Mindent megteszek, hogy a partnernek jó legyen. Akár az én káromra is. Imádok szeretkezni. :)

22/F

2015. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
En imadom a puncit. De az oral is kell
2015. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem a kérdést. Én minden nyílását szeretem dugni egy nőnek. Úgy finom ahogy van a puncija is meg a feneke is. Nem egyforma. Én is elvárom hogy engem is mindenhol szeressen egy nő. Ha csak a punciját adja és mást nem akkor keresek mást. Nem azért mert nem jó a puncija, de egy nővel szeretnék szexelni mindenhogyan. Ebbe a popsija is beletartozik.
2015. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!