Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Este 8-ra prostihoz megyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este 8-ra prostihoz megyek, ez lesz az első alkalom. Tudtok adni tanácsokat mire figyeljek oda? (gumi lesz nálam és sikosító is)

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 17:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
7%
Én is tartok tőle, hogy nem igaz, amit írt a kérdező. Bár én az ő oldalán lennék, halál a prostikra és a futtatóikra is! Dögöljön meg az összes, a futtatóik meg szenvedjenek rákban, és mindenféle rossz betegségben! Ámen!
2018. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
85%

Akár hogy is, ilyet senkinek ne kívánj.

Ezzel nem viccelünk b... meg.

2018. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
91%
Nagy kamu volt az egész. Valszeg csak valami kisgyerek unatkozik vagy ilyesmi. De ha tényleg igaz..... Akkor sem irigyellek, inkább sajnállak, hogy ennyire nincs életed. Ameddig te egy alkalommal elmentél egy prostihoz, addig a többi fiú naponta keféli meg a barátnőjét. Szerintem inkább te vagy irigy.
2021. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Már akinek megadatott a lehetőség, hogy legyen barátnője. Sajnos van akinek a prostin kívül más esélye nem igazán van...
2023. okt. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!