Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Este 8-ra prostihoz megyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este 8-ra prostihoz megyek, ez lesz az első alkalom. Tudtok adni tanácsokat mire figyeljek oda? (gumi lesz nálam és sikosító is)

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 17:54
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

akik értelmeset írtak köszönöm!

akik nem, háát... nem leszek mérges


most nagyon jó kedvem van, csordultig vagyok az örömtől,

három menet volt, először ahogy beraktam azonnal elmentem, de a következő kettőt jobban bírtam, gumiban mentem el

nem volt semmi gond, nagyon jó volt, főleg mert amikor zuhanyozni mentem a végén, akkor elvittem mindent ami fürdőszobában volt neki szexcuccok, most van nálam 50 db óvszer egy teljes bontatlan csomag,


de nem tudom, h miért de vittem magammal paprikasprayt, a vibrátorra tettem belőle, sztem eléggé csípni fog neki odalent ha beteszi


jó nő volt, de nem tetszett hogy erőltetetten végezte

2015. jún. 17. 22:43
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

A paprikaspraytől eléggé paprikás hangulatban lesz, nem gondolod?

Fogadjunk, nem kértél áfás számlát. Pedig a munkahelyeden talán el tudnák számolni neked ezt a plusz kiadást.

2015. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Paprikaspray? Na, még jó, hogy feljöttem az oldalra! Akkor lemosom előbb a vibrimet! De mi lenne, ha visszahoznád nekem az óvszereket? Nem hogy örültél volna hogy zuhanyozahtsz nálam.

Még hogy erőltetett... Kikérem magamnak!

2015. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót röhögtem.
2015. jún. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

minden igaz volt

és csooooooooooooodaaa jó volt a dugááááááááááááás :DDD

2015. jún. 18. 23:43
 16/34 anonim ***** válasza:
96%

Persze bekented paprikasprével :D Haggyadmá.


Nem voltál te sehol.Nemhogy prostinál... Otthon maszturbálsz a narutora most is.

2015. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es megnyilvánulásig még hihető lett volna, de túljátszottad. Csupaszon betakarodsz fürdeni, de van nálad paprika spray. Mégis honnan, a s..ggedből húztad elő?
2015. jún. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

csupaszon???? persze hogy ellopja a cuccaimat a pénzemet, meg a többit, hisz ezt is írták itt tanácsként, hogy erre figyeljek oda


naná hogy vittem mindent magammal, táskámat, iratokat, stb..


és amúgy is, ha irigyek vagytok, hogy én voltam prostinál és ti meg nem, akkor az csak a ti bajotok, menjetek ti is :DDDDDDDDD

2015. jún. 19. 10:46
 19/34 anonim ***** válasza:
96%
Mit kezdesz most az 50 lopott óvszerrel, ha nőt úgysem tudsz felszedni?
2015. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Félsz, hogy lop tőled, de te lopsz tőle? Érdekes gondolatmenet.

Én 23 prostinál voltam eddig, összesen 28 alkalommal az elmúlt 20 évben. Nem vagyok irigy. Még egy sem lopott tőlem.

2015. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!