Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Este 8-ra prostihoz megyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este 8-ra prostihoz megyek, ez lesz az első alkalom. Tudtok adni tanácsokat mire figyeljek oda? (gumi lesz nálam és sikosító is)

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 17:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%

Barcsak igaz lenne... A stricije rohogve lenyomozza a teloszamod es a reged alapjan ki voltal. Ne csodalkozz ha elkapnak a sarkon, kibeleznek, majd szilankosra tapossak a takonygerincedet.


Nem csak neki okoztal fajdalmat, hanem a stricijenek kiesik egy csomo penz.


...de ugy is hazudtal es egy szanalmas kis fosgubo vagy.

2015. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek vagyuk mert prostihoz mentél? Egyre mélyebbre süllyedsz.
2015. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

ti vagytok mélyen, hogy ilyen ostobaságot torkolltok, én nem fogom bizonygatni ami volt,

strici így meg úgy és úgy sem tudják ki vagyok, tökre mesze lakik tőlem a k ur va

szal én nyertem!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDd

2015. jún. 19. 15:54
 24/34 A kérdező kommentje:

ja és a kérdést elengedem szal karcolgassatok ide amit akartok nem érdekel

na pááááááááááááá

nekem jobb élményem volt :DDDDDDDDDDDDDD

2015. jún. 19. 15:55
 25/34 anonim ***** válasza:
95%
Húzogasd csak a Narutóra... lehetőleg fújd be előtte a kis ötcombú barátnődet Ms. Casey-t paprikasprével.
2015. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
A futtató (már ha van) nem hiszem, hogy megkeresi, viszont úgy tudom, hogy a lányoknak van egy feketelistája, és lehet, hogy szűrve lesz a kollega telefonszáma.
2015. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha én csaj lennék és tényleg bekenné egy ilyen kis f..sz a vibrátoromat, és még használnám is mondjuk egy vendég előtt... akkor simán megkerestetném. Vannak alvilági kapcsolatok, pillanatok alatt megtalálják a barátunkat telszám alapján. Nem egy bonyolult dolog.


Nem véletlenül nem fogadnak hívást a prostik rejtett számról. Egyrészt így tudják ellenőriztetni, másrészt ha baj lenne, akkor ilyen esetekben könnyű dolguk van. Nekem volt egy piti díler ismerősöm régen, igen komoly arc volt... a bátyja volt az igazi gengszter, ő csak próbálta utánozni. Mesélt pár dolgot, hogy mennyi egy ilyen kis "ráijesztés" és kiket kell keresni.


A kis b..zi megy haza este, berángatja két kopasz állat egy VW Transporterbe. Jól megverik, majd feldugják a seggébe a csaj paprikás vibrátorát.


Azt mondom a prostikkal és az alvilággal nem érdemes b..szakodni, itt komoly futtatóhálózatok vannak, persze azt mondják egyedül dolgoznak, de közben a 2 szétgyúrt kopasznyakú állat ott kártyázik a másik szobában. Csaj csak sikít egyet és már töri is ki a nyakadat. Szerinted ennyi lóvé mellett nem ügyelnek a biztonságra?


Szerintem maximum csak rá fognak ijeszteni.

2015. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
80%
De kemény vagy te utolsó.
2015. jún. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
17%
Prostikhoz járni egyenlö a homoszexualitàsal egy prostinak màr annyi férfi àtment hogy olyan mintha férfival fekûdnél le
2015. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, igen, biztos irigyek rád, mert te prostihoz mentél, mert olyan gyökér vagy, hogy ingyen a kutya sem csinálná veled... :D valóban logikus... ők meg irigységükben könnyes szemmel dugják otthon a barátnőjüket.


Amúgy meg valóban túljátszottad, nem voltál te sehol. Hány éves vagy, 12?


25L

2018. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!